Ю. Йовбак: «Хай Новий рік буде щедрим на радісні події, принесе багато щастя і посмішок, які можна буде бачити, а не вгадувати через маски на обличчях»

Ю. Йовбак: «Хай Новий рік буде щедрим на радісні події, принесе багато щастя і посмішок, які можна буде бачити, а не вгадувати через маски на обличчях»

Добігає кінця 2020 рік – рік, що нас істотно змінив, рік унікальних випробувань для кожного з нас: учителів, дітей, батьків. Рік тривожний, стриманий, мужній, який додав любові до рідних, навчив поважати тих, хто поруч, цінувати й берегти здоров’я.А карантин…?

А карантин, на жаль, лише йде на канікули. Але попри всі людські проблеми, у повітрі витають новорічні приготування: діти прикрашають кабінети, фойє, рекреації… В кабінетах проводять репетиції колядок, вертепу, пісень, діти у ритмі «Щедрика» підтанцьовують. Кожен з них підсвідомо чекає на Новий рік та свято Різдва, із дошкульними морозами й мереживом на шибках, зі снігом по коліно і по-зимовому лагідним сонцем, з подарунками.

Чекають на це і дорослі. У кожного свої на це причини. Хтось втомився від осінньої сірості й хоче помилуватися зимовими пейзажами, комусь не терпиться стати на лижі чи взяти санчата і з вітерцем помчати з гірки. Всі ми чекаємо магічної атмосфери, яка панує тільки в зимові передноворічні дні. В очікуванні чогось нового й дивовижного ми закреслюємо дати у своїх календарях, наближаючи це особливе свято.

Воно й справді особливе… Передноворічна метушня, світло ілюмінацій, ялинка з блискучими кульками, феєрверки, побажання й подарунки, хвойно-мандариновий аромат у повітрі – все це не може залишити байдужим навіть найзапеклішого скептика. Під дією цих чар ми починаємо вірити в диво.

Новий рік овіяний таємницями, і ми розкриваємо йому свої обійми, з вірою й надією на краще, робимо крок назустріч, залишаючи в році, що минає, усі свої тривоги, негаразди, сумніви й розчарування.

Тож з прийдешнім 2021 Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай на зміну року випробувань та невизначеності прийде рік спокою й гармонії. Хай Новий рік буде щедрим на радісні події, принесе багато щастя і посмішок, які можна буде бачити, а не вгадувати через маски на обличчях. Нехай той, хто сумує сьогодні, посміхнеться у Новому році; той, хто хворіє, – буде здоровим. Нехай мрія кожного збувається, а в кожному домі панує мир і злагода, любов і щастя.

Бажаю усім нам взаєморозуміння, миру, добра, злагоди й затишку в родинах. Будьте здоровими, успішними й коханими, і нехай береже усіх Бог!

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «ЧУЖОЇ БІДИ НЕ БУВАЄ»: гарна традиція робити добрі справиБЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «ЧУЖОЇ БІДИ НЕ БУВАЄ»: гарна традиція робити добрі справи

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «ЧУЖОЇ БІДИ НЕ БУВАЄ»: гарна традиція робити добрі справи Великий філософ Дені Дідро колись сказав: «Здійснюйте добро, поки ви існуєте». Цей життєвий принцип ...

Колонка директора

Разом ми силаРазом ми сила

Разом ми сила Шановні батьки, учні, вчителі! Світова пандемія і карантин змусили всіх нас побачити реальність. Не потрібно робити вигляд, що нічого не відбувається. Життя ...

Колонка директора

Ю. Йовбак: «Прозора та адекватна система оцінювання – мірило навчального поступу учнів та індикатор якості освіти»Ю. Йовбак: «Прозора та адекватна система оцінювання – мірило навчального поступу учнів та індикатор якості освіти»

Ю. Йовбак: «Прозора та адекватна система оцінювання – мірило навчального поступу учнів та індикатор якості освіти» Питання системи та критеріїв оцінювання учнів завжди було актуальним. ...

Колонка директора