Ю. Йовбак: «Великдень – особливе свято, сповнене надії, любові та доброти»

Ю. Йовбак: «Великдень – особливе свято, сповнене надії, любові та доброти»

Дорогі колеги, учні та батьки!

Ми всі з трепетом та надією чекаємо наближення найвеличнішого та найважливішого свята року – Великодня. Для кожного з нас воно – особливе, родинне, сповнене щирих сподівань, любові та доброти.

Цього дня ми відчуваємо себе надзвичайно близькими до традицій християнства, намагаємось їм слідувати, віримо у диво та у божественне благословення. Це свято – не лише кольорові писанки, духмяні паски та сімейні застілля. Передусім, це свято душі, свято Воскресіння Сина Божого – Ісуса Христа.

Великдень 2021 – другий, який нам доводиться проводити в умовах пандемії. Попри це, маємо надію, що справжні цінності в нашому житті – родинна турбота, тепло, підтримка та любов – залишаться в кожній домівці. І хоч ми повинні обмежити контакти через протиепідемічні заходи, нехай це не стане перепоною для святкування Великодня в дусі християнських традицій миру, злагоди та доброти.

З нагоди світлого дня Пасхи хочемо привітати колег, учнів та їхні родини, побажати радості та спокою в серцях, почуття надії та любові. Нехай вашу оселю не залишає дух добробуту, взаєморозуміння та віри. Цінуймо прості речі, терпляче ставімося до всього, будьмо вдячними за все те, що маємо.

Зі святом Великодня! Нехай Вас боронить Бог і допомагає долати будь-які труднощі та негаразди!

Ю. Йовбак: «Співпраця та взаєморозуміння між дітьми, батьками та школою – надійне підґрунтя для успішного навчання та виховання дитини»Ю. Йовбак: «Співпраця та взаєморозуміння між дітьми, батьками та школою – надійне підґрунтя для успішного навчання та виховання дитини»

Ю. Йовбак: «Співпраця та взаєморозуміння між дітьми, батьками та школою – надійне підґрунтя для успішного навчання та виховання дитини» У четвер, 10 грудня представники батьківських ...

Колонка директора

Розпочалася реєстрація для участі в ЗНО-2021Розпочалася реєстрація для участі в ЗНО-2021

Розпочалася реєстрація для участі в ЗНО-2021 114 випускників Щасливського НВК цього року готуються до проходження ЗНО – обов’язкового для вступу у виші державного іспиту. 1 лютого ...

Колонка директора