Ю. Йовбак: «Великдень – особливе свято, сповнене надії, любові та доброти»

Ю. Йовбак: «Великдень – особливе свято, сповнене надії, любові та доброти»

Дорогі колеги, учні та батьки!

Ми всі з трепетом та надією чекаємо наближення найвеличнішого та найважливішого свята року – Великодня. Для кожного з нас воно – особливе, родинне, сповнене щирих сподівань, любові та доброти.

Цього дня ми відчуваємо себе надзвичайно близькими до традицій християнства, намагаємось їм слідувати, віримо у диво та у божественне благословення. Це свято – не лише кольорові писанки, духмяні паски та сімейні застілля. Передусім, це свято душі, свято Воскресіння Сина Божого – Ісуса Христа.

Великдень 2021 – другий, який нам доводиться проводити в умовах пандемії. Попри це, маємо надію, що справжні цінності в нашому житті – родинна турбота, тепло, підтримка та любов – залишаться в кожній домівці. І хоч ми повинні обмежити контакти через протиепідемічні заходи, нехай це не стане перепоною для святкування Великодня в дусі християнських традицій миру, злагоди та доброти.

З нагоди світлого дня Пасхи хочемо привітати колег, учнів та їхні родини, побажати радості та спокою в серцях, почуття надії та любові. Нехай вашу оселю не залишає дух добробуту, взаєморозуміння та віри. Цінуймо прості речі, терпляче ставімося до всього, будьмо вдячними за все те, що маємо.

Зі святом Великодня! Нехай Вас боронить Бог і допомагає долати будь-які труднощі та негаразди!

ЗНО 2020ЗНО 2020

ЗНО 2020 Шановні одинадцятикласникита батьки випускників! Розумію, що до ваших турбот про результати майбутнього ЗНО додалися ще й хвилювання щодо невизначеності. Хочу запевнити, що ЗНО ...

Колонка директора

Про закінчення 2019-2020 навчального рокуПро закінчення 2019-2020 навчального року

Онлайн конференція про закінчення 2019-2020 навчального року Сьогодні, 22 квітня 2020 року відбулася онлайн конференція з питань закінчення 2019-2020 навчального року, під час якої в.о. ...

Колонка директора

Юрій Йовбак: «Згадаємо вчителя – наставника, друга, порадника»Юрій Йовбак: «Згадаємо вчителя – наставника, друга, порадника»

Юрій Йовбак: «Згадаємо вчителя – наставника, друга, порадника» Напередодні найбільш хвилюючого осіннього свята – Дня вчителя – хочемо розпочати віртуальну естафету: пригадаймо наших перших вчителів, ...

Колонка директора