Ю. Йовбак: «Бути щасливим і не зустрічати на своєму життєвому шляху перешкод – такого не буває…»

Ю. Йовбак: «Бути щасливим і не зустрічати на своєму життєвому шляху перешкод – такого не буває…»

(20 БЕРЕЗНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЩАСТЯ)

Відповідаючи на питання, що таке щастя, Зінадін Зідан (чемпіон світу з футболу, багаторазовий переможець Ліги Чемпіонів) сказав: «Одного разу після тренування я був сильно засмучений, бо у мене не було бутс і я тренувався босоніж. Однак, коли я повертався з тренування додому, побачив безногого хлопчика… Саме в ту мить я зрозумів, який я щасливий».

Що таке щастя? У кожного з вас можуть бути недоліки, ви можете турбуватися і навіть сердитися на свою зовнішність, внутрішню природу, інтелект. Але всі ми повинні розуміти, що життя – це найбільше щастя для будь-якої людини: дитини, дорослого, для ваших батьків, та й для вас самих.

Всі ми повинні турбуватися про своє щастя! А найбільше щастя – бути здоровим, відчувати задоволення від життя і радість від спілкування з рідними, близькими.

Ваші батьки люблять вас до безтями, вас поважають і цінують ваші рідні, друзі – і це найголовніше, і це є велике щастя!

Щастя – це те, без чого ми не можемо існувати: це відчувати красу рідної землі, відкривати невідане, віднайти себе в професії. У кожного воно своє.Проте пам’ятайте, що бути щасливим і не зустрічати перешкод на життєвому шляху, не мати пригод, не втомлюватися, не мати поразок – такого не буває.

Бути щасливим якраз і полягає в тому, щоб долати ці перешкоди, загартовуватися поразками, робити правильні висновки з пригод, щоб у майбутньому все це не приносило розчарувань.

Щастя – це не тільки насолода від життя, це не тільки задоволення і посмішки, не тільки аплодисменти за перемоги і перші місця.

Бути щасливим – це щиро радіти успіхам і перемогам друзів, співчувати тим, хто спіткнувся на життєвому шляху, вміти підставити своє плече у скрутну хвилину тому, хто цього потребує, подати руку помочі.

Бути щасливим і радіти з посмішкою – це вміння сказати: «Вибач, я був неправий», «Я шкодую за свій вчинок».

Бути щасливим – це спіймати мить, коли можеш сказати: «Я люблю тебе». Сказати мамі, тату, подружці, другу, братику, сестричці.

І ніколи не відмовлятися від тих, хто вас любить.

Щастя – сенс життя!

Будьте щасливими, крокуйте впевнено до свого щастя.

Воно попереду, воно чекає на вас.

Юрій Йовбак: «Згадаємо вчителя – наставника, друга, порадника»Юрій Йовбак: «Згадаємо вчителя – наставника, друга, порадника»

Юрій Йовбак: «Згадаємо вчителя – наставника, друга, порадника» Напередодні найбільш хвилюючого осіннього свята – Дня вчителя – хочемо розпочати віртуальну естафету: пригадаймо наших перших вчителів, ...

Колонка директора

СОБОРНА МАТИ – УКРАЇНА, ОДНА НА ВСІХ, ЯК ОБЕРІГСОБОРНА МАТИ – УКРАЇНА, ОДНА НА ВСІХ, ЯК ОБЕРІГ

СОБОРНА МАТИ – УКРАЇНА, ОДНА НА ВСІХ, ЯК ОБЕРІГ Вкотре високий дух єднання проявили учні та вчителі ОНЗ Щасливський НВК. Приводом для цього став День ...

Колонка директора

Дітям потрібно набагато більше, ніж їжа і теплі речі, потрібні душа, тепло і розумінняДітям потрібно набагато більше, ніж їжа і теплі речі, потрібні душа, тепло і розуміння

«Дітям потрібно набагато більше, ніж їжа і теплі речі, потрібні душа, тепло і розуміння » Дві резонансні події у нашому регіоні, коли дванадцятилітній підліток, покінчив ...

Колонка директора