Юрій Йовбак: «Щасливої вам дороги, майбутні професори і академіки, вчителі і лікарі, айтішніки і програмісти, футболісти і просто хороші молоді люди!»

Шановні друзі!

Щоразу в переддень свята Останнього Дзвоника у кожного з нас серце починає прискорено битися від думки, що вже завтра молоді та освічені люди з ранішніми променями сонця, мов пташенята, відлетять у вирій.

І старт цьому самостійному польоту через якусь мить дасть малиновий передзвін шкільного дзвінка, який, хочемо ми цього чи ні, повертає вас думками, шановні випускники, на одинадцять років назад – до шкільних першоджерел.

Спонтанно перегортаються сторінки шкільного життя довжиною в одинадцять років, а у спогадах бринить голос першої вчительки, перед очима проносяться ті хвилюючі миті, коли ви промовляли перші виведені тремтячою рукою на дошці, слова. Згадуєте першу прочитану книгу, перший вірш, вивчений напам’ять, задоволення від першої оцінки, заробленої на уроці від того, що стали більше знати і вміти.

Для кожного з вас день шкільного життя – це неймовірні емоції нових відкриттів, розгадок таємниць, успіхів і перемог.

На уроках астрономії ви в думках разом з Ілоном Маском літали на Місяць і Марс, щоб першими почати освоювати далекий простір.

А на уроці географії разом із Кусто занурювались у глибини океану, щоб відкрити незбагненну красу загадкової планети під назвою Земля.

На уроці хімії намагалися доповнити таблицю Менделєєва новими, ще невідомими хімічними елементами.

Світ фантазій і науки тісно перепліталися у вашій уяві, весь час ви прагнули пізнати більше. А ще треба було потанцювати, поспівати, інколи тихенько «піти» з уроку і посидіти в айфоні… чи просто прогулятись пришкільним лісом.А ще ви перемагали на змаганнях з футболу, волейболу, баскетболу, флорболу, боксу… Хоча і не завжди, чого гріха таїти, хотілось іти на уроки фізкультури, особливо дівчаткам.

Ваші перемоги на олімпіадах, конкурсах МАН, різних творчих конкурсах потребували неабияких зусиль, завзяття, великого бажання. Але ви відчували смак перемоги, ставали гордими і окриленими, готовими до нових звитяг.

Все було і все минулось…. Ви багато зробили разом зі своїми наставниками, батьками, щоб ваша Щасливська школа, наше Щасливе радували око, були ошатними та чистими, квітучими та доглянутими.Спасибі вам за все, випускники. Спасибі вам, вчителі-колеги, за великий труд, прагнення зробити наших випускників сильними та чесними, милосердними та благородними.

Ми разом прожили шкільне життя у світі краси, музики, театру, малюнку і фантазій.Шановні діти! Ми разом написали неповторну шкільну симфонію, насичену різнобарв’ям подій, незабутніх вражень, відкриттям талантів і становленням великої людини – справжнього українця.Сьогодні ви говорите: «Школо, прощавай. Прощавай, незабутня казка дитинства!»

А ми, вчителі, говоримо вам, майбутнім професорам, академікам, вчителям і лікарям, програмістам і айтішникам, чемпіонам-футболістам і просто хорошим друзям: «Щасливої вам дороги!»

Візьміть з собою у доросле життя все найкраще, що дала вам Щасливська школа, вчителі, батьки.

Від усього серця бажаю вам мирного неба.

Хай щасливим буде для кожного з вас шлях самостійного життя, хай завжди будуть поруч вірні друзі та мудрі наставники. Хай оберігає вас Бог у дорослому житті.

У добру путь, наші друзі!

Про закінчення 2019-2020 навчального рокуПро закінчення 2019-2020 навчального року

Онлайн конференція про закінчення 2019-2020 навчального року Сьогодні, 22 квітня 2020 року відбулася онлайн конференція з питань закінчення 2019-2020 навчального року, під час якої в.о. ...

Колонка директора

Ю. Йовбак: «Які зміни передбачає новий санітарний регламент для шкіл?»Ю. Йовбак: «Які зміни передбачає новий санітарний регламент для шкіл?»

Ю. Йовбак: «Які зміни передбачає новий санітарний регламент для шкіл?» Створюючи освітнє середовище, школа сьогодні враховує цілу низку факторів: комфорт, безпека, сучасність технічного оснащення, інклюзивність ...

Колонка директора