Юрій Йовбак: «Згадаємо вчителя – наставника, друга, порадника»

Юрій Йовбак: «Згадаємо вчителя – наставника, друга, порадника»

Напередодні найбільш хвилюючого осіннього свята – Дня вчителя – хочемо розпочати віртуальну естафету: пригадаймо наших перших вчителів, найулюбленіших викладачів, які справили враження та допомогли нам розвинутись як особистостям. Адже ті, хто дарував нам частинку своєї душі колись, заслуговують на добре слово сьогодні. Передайте цю естафету друзям, рідним, колегам – нехай і вони долучаються до цього потоку спогадів! Передаю естафету випускникам Щасливого і Чинадієво. А ви вже – іншим.

Школа! Школа! Рідна школа! Звичайна сільська школа в с. Чинадієво, що на Закарпатті, яку закінчив вже в далеких 70-х.Кожного року від цього слова приємно стискається серце.Чую дзвінок… Рідний голос першої вчительки із незвичним та чарівним ім’ям – Аврелія Іванівна Гвоздак. Пригадую, як кожен хлопчак з нетерпінням чекав її біля воріт школи, мріяв допомогти довести її дамський велосипед до входу, а кожна дівчинка намагалася підсобити та донести до класу учительську валізу.Скільки світлих спогадів залишили ті роки. Скільки задоволень від першої прочитаної книги. Скільки відчуття щастя від того, що хтось поділився з тобою знанням, і ти став щось більше знати, вміти.Шкільні роки! Скільки відкриттів ми робили у той час. Подумки літав у космос, плавав із Колумбом у Америку, робив винаходи разом з великими вченими Менделєєвим та Архімедом… Скільки всього треба було дізнатись, зрозуміти, вирішити, скільки важливих знаків питань. Чому небо блакитне? А де починається веселка? Океан глибокий? А звідки береться музика? Що там на далеких планетах? А ще треба поганяти у футбол, помріяти, допомогти вдома по господарству. Кожен день довжиною в життя.

Для багатьох з нас школа дійсно була другим домом, місцем, де не просто здобувають знання, де вчителі були не лише наставниками, але й друзями, у яких можна було спитати поради.

Тут ми вчилися жити.Пригадаймо добрим словом наших учителів – наставників, друзів, порадників. Адже вони відкрили нам великий світ пізнання, заклали перші цеглинки на довгій дорозі життя!

КарантинКарантин

Карантин Шановні учні, батьки, вчителі! Нагадуємо, що освітній процес, тренувальний процес, заняття в гуртках та студіях в ОНЗ Щасливський НВК та Пролісківській філії тимчасово призупинено ...

Колонка директора

З Днем Учителя!З Днем Учителя!

З Днем Учителя! Шановні колеги!Коли дерева одягають різнокольорове розмаїття, а осінній приморозок плете мереживо на квітах, приходить день, якого так чекають діти. Мить урочистої відзнаки ...

Колонка директора