Телеміст ОНЗ Щасливський НВК-Смілянська школа-колегіум: продуктивна співпраця та обмін досвідом

Телеміст ОНЗ Щасливський НВК-Смілянська школа-колегіум: продуктивна співпраця та обмін досвідом

Рушійною силою розвитку будь-якого закладу є співпраця та готовність переймати досвід, охоче ділитися ним та експериментувати. Дотримуючись цього принципу, ОНЗ Щасливський НВК завжди є готовим до розширення своїх горизонтів та кола партнерів.Новою віхою співпраці для нашого закладу став телеміст із НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум» м. Сміла Черкаської області. У ході цієї онлайн-конференції нам вдалося плідно попрацювати, обмінятися ідеями та дати можливість дітям поспілкуватися із однолітками з Черкащини на цікаві для них теми. Учні 4-х класів розповіли про навчання в Щасливській школі, про свої вподобання, найулюбленіші вправи, ігри та прийоми роботи. Не оминули увагою і особливості використання конструктора LEGO для організації досліджень та інтерактивних вправ на уроках математики, мови, курсу «Я досліджую світ» та інших.

Учитель пілотного класу Карпенко Л.А. поділилася враженнями вчителів пілотних класів від впровадження концепції НУШ у Щасливській початковій школі. Колеги Смілянської школи також мали можливість висловити власні міркування щодо реалізації цієї програми та презентувати свій навчальний заклад. Своїми ідеями та інформацією про досвід втілення проєкту «Сингапурська математика» поділилася класовод 1-го класу нашої школи Бац Н.Г. Про враження від роботи з мультимедійним видавництвом «Розумники» розповіла Дудар Є.В.

Ми сподіваємось, що ефективна співпраця нашої школи із педагогічною командою Смілянського НВК матиме своє продовження, а перейнятий досвід стане міцною запорукою успішного втілення інноваційних програм та освітніх проєктів. А також нам хотілося б передати своєрідну естафету проведення телемостів між закладами освіти й іншим школам, адже ця форма комунікації та взаємодії є актуальною, ефективною та зручною.

Обласний майстер-клас з основ здоров’яОбласний майстер-клас з основ здоров’я

Обласний майстер-клас з основ здоров’я 22 квітня 2021 року в режимі Zoom-конференції відбулося заключне заняття обласного майстер-класу Бортник Ніни Іванівни, вчителя основ здоров’я, практичного психолога ...

Життя закладу

“Ламаючи стереотипи”: фестиваль соціальних проєктів“Ламаючи стереотипи”: фестиваль соціальних проєктів

“Ламаючи стереотипи”: фестиваль соціальних проєктів в ОНЗ Щасливський НВК ОНЗ Щасливський НВК продовжує весняний фестиваль учнівських соціальних проєктів “Ламаючи стереотипи”, який проводиться спільно із Пристоличною ...

Життя закладу