Телеміст ОНЗ Щасливський НВК-Смілянська школа-колегіум: продуктивна співпраця та обмін досвідом

Телеміст ОНЗ Щасливський НВК-Смілянська школа-колегіум: продуктивна співпраця та обмін досвідом

Рушійною силою розвитку будь-якого закладу є співпраця та готовність переймати досвід, охоче ділитися ним та експериментувати. Дотримуючись цього принципу, ОНЗ Щасливський НВК завжди є готовим до розширення своїх горизонтів та кола партнерів.Новою віхою співпраці для нашого закладу став телеміст із НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум» м. Сміла Черкаської області. У ході цієї онлайн-конференції нам вдалося плідно попрацювати, обмінятися ідеями та дати можливість дітям поспілкуватися із однолітками з Черкащини на цікаві для них теми. Учні 4-х класів розповіли про навчання в Щасливській школі, про свої вподобання, найулюбленіші вправи, ігри та прийоми роботи. Не оминули увагою і особливості використання конструктора LEGO для організації досліджень та інтерактивних вправ на уроках математики, мови, курсу «Я досліджую світ» та інших.

Учитель пілотного класу Карпенко Л.А. поділилася враженнями вчителів пілотних класів від впровадження концепції НУШ у Щасливській початковій школі. Колеги Смілянської школи також мали можливість висловити власні міркування щодо реалізації цієї програми та презентувати свій навчальний заклад. Своїми ідеями та інформацією про досвід втілення проєкту «Сингапурська математика» поділилася класовод 1-го класу нашої школи Бац Н.Г. Про враження від роботи з мультимедійним видавництвом «Розумники» розповіла Дудар Є.В.

Ми сподіваємось, що ефективна співпраця нашої школи із педагогічною командою Смілянського НВК матиме своє продовження, а перейнятий досвід стане міцною запорукою успішного втілення інноваційних програм та освітніх проєктів. А також нам хотілося б передати своєрідну естафету проведення телемостів між закладами освіти й іншим школам, адже ця форма комунікації та взаємодії є актуальною, ефективною та зручною.

Мистецький конкурс «Краща ілюстрація до творів Лесі Українки»Мистецький конкурс «Краща ілюстрація до творів Лесі Українки»

Мистецький конкурс «Краща ілюстрація до творів Лесі Українки» Талановиті учні 1-4 класів взяли активну участь у мистецькому конкурсі «Краща ілюстрація до творів Лесі Українки». Діти ...

Життя закладу

Конкурс “НАША ШКОЛА НАЙКРАЩА” – 2020.Конкурс “НАША ШКОЛА НАЙКРАЩА” – 2020.

ОНЗ Щасливський НВК переможець у конкурсі “НАША ШКОЛА НАЙКРАЩА” – 2020. Вітаємо педагогічний колектив ОНЗ Щасливський НВК з високою відзнакою! Наш заклад став переможцем у ...

Життя закладу