«Та, що обернулася в легенду!»

«Та, що обернулася в легенду!»

Саме під такою назвою в ОНЗ Щасливський НВК відбувся літературний захід з нагоди вшанування 150-річчя від дня народження Лесі Українки.

Діти поринули у цікавий та пізнавальний світ поезій Л. Українки, перегорнули сторінки її життя та творчості. У теплій та невимушеній атмосфері із вуст дітей прозвучали Лесині вірші. У формі гри та змагання шестикласники із задоволенням розгадували криптограми, складали пазли із рядків віршів, малювали на улюблений твір ілюстрації, давали відповіді на запитання, демонструючи знання основних подій із життя поетеси. Кожен із присутніх немов би доторкнувся до струн Лесиної душі, спостерігаючи за інсценізацією уривка з драми-феєрії «Лісова пісня» у виконанні одинадцятикласників.

То ж нехай іскри палкої любові та незгасимого вогню у поезіях великої української поетеси надовго залишаться нев’янучими квітами в дитячих серцях!

День української писемності та мови.День української писемності та мови.

День української писемності та мови.  Сьогодні, 9 листопада, День української писемності та мови. З нагоди свята учні та учителі ОНЗ Щасливський НВК, як і тисячі прихильників ...

Життя закладу

Обласний майстер-клас для вчителів основ здоров’яОбласний майстер-клас для вчителів основ здоров’я

Обласний майстер-клас для вчителів основ здоров’я 21 січня 2021 року в ОНЗ Щасливський НВК проведено перше заняття обласного майстер-класу для вчителів основ здоров’я з теми ...

Життя закладу