Свято грації, ніжності та краси у Щасливому

Свято грації, ніжності та краси у Щасливому

В останній день зими в затишній та ошатній спортивній залі ОНЗ Щасливський НВК відбувся традиційний відкритий турнір з художньої гімнастики «Queen-2021», який став справжньою насолодою для всіх присутніх, справжнім весняним святом грації, ніжності та краси.

Це перший масштабний спортивний проект Пристоличної громади проведений ОНЗ Щасливський НВК за підтримки Пристоличного сільського голови Миколи Каськіва. Змагання пройшли на високому виконавському та організаційному рівні з дотриманням всіх карантинних норм та вимог. Злагоджено і дружньо спрацював весь організаційний відділ турніру – працівники закладу освіти, суддівські бригади та волонтери.

Головний суддя змагань – тренер з художньої гімнастики ОНЗ Щасливський НВК Катерина Сориш – натхненник та ініціатор турніру.

У турнірі взяли участь біля трьохсот юних гімнасток віком від 4-х до 15-ти років з різних куточків Київської області та м. Києва. Тож боротьба за перемогу у всіх категоріях проходила за великої конкуренції!

У вітальному слові на відкритті турніру директор ОНЗ Щасливський НВК Юрій Йовбак побажав спортсменкам перемоги в турнірі і спортивного зростання, тренерам – терпіння і успішних вдячних вихованців, а також висловив надію побачити сьогоднішніх учасниць змагань на найвищому спортивному рівні – Олімпійських іграх.

Спортсменки хвилювались, але старанно виконували свої програми за активної підтримки своїх подруг по командах та батьків, щиро раділи їхнім успіхам. Тренери з хвилюванням спостерігали за виступом кожної зі своїх вихованок і були, мабуть, найвимогливішими суддями.

Призери турніру були нагороджені грамотами, медалями, а за кращий результат – статуетками. А ще всі учасниці отримали подарункові сертифікати від спонсорів. Вітаємо юних щасливчанок, які на високому рівні продемонстрували свої вміння та стали переможницями турніру:

Паченко Марія – І місце;

Канюка Вероніка – І місце;

Кірільцева Марія – І місце;

Жайворонок Аріна – І місце;

Віцюк Маргарита – І місце;

Бадахова Аміна – І місце;

Покозацька Мар’яна – ІІ місце;

Третьякова Варя – ІІ місце.

Бажаємо юним гімнасткам досягнення перемоги у майбутніх змаганнях, тренерам – успіхів у їх нелегкій праці.

Вітаємо колектив ОНЗ Щасливський НВКВітаємо колектив ОНЗ Щасливський НВК

Вітаємо колектив ОНЗ Щасливський НВК з отриманням високої нагороди – Золота медаль Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu» 2021. Щасливські педагоги вибороли Золоту ...

Життя закладу Новини

“Акція милосердя” до Дня Святого Миколая у ОНЗ Щасливський НВК“Акція милосердя” до Дня Святого Миколая у ОНЗ Щасливський НВК

“Акція милосердя” до Дня Святого Миколая у ОНЗ Щасливський НВК Гарною традицією в нашій школі стало щорічне проведення благочинних заходів.На учнівській конференції 9 грудня одним ...

Життя закладу