ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ

ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ

У школі починається підготовка до нового навчального року.

Шановні батьки майбутніх першокласників, діти яких не відвідують дошкільні заклади. Для ваших дітей щосереди будуть організовані заняття. З їх тематикою можна ознайомитися на сайті.

Заняття проходитимуть кожної середи о 14.10 у кабінеті №212.

10.02.2021. Вч. Карпенко Л.А.

Знайомство. Школа

Мета: познайомитися з учнями; повторити правила спiлкування з дорослими, однолiтками; ознайомити учнiв iз зошитом в клітинку, вимогами до оформлення зошита; повторити назви геометричних фiгур; поняття «ліворуч», «праворуч».

17.02.2021. Вч. Племянник І.М.

Школа. Навчальнi речi

Мета: ознайомити учнiв iз новими словами; розвивати умiння давати вiдповiдi на запитання українською мовою; продовжувати ознайомлення iз зошитом у клiтинку; виховувати дбайливе ставлення до своїх i чужих речей.

24.02.2021. Вч. Білик С.П.

Кольори. Письмо прямих і похилих ліній.

Мета: ознайомити дiтей iз назвами кольорiв; збагачувати лексичний запас; вчити будувати речення; уточнити i поглибити уявлення дiтей про процес i результат лiчби; розкрити правила лiчби. давати первісні знання про органи артикуляційного апарату; готувати дітей до навчання грамоті (письму).

03.03.2021. Вч. Рудківська Т.Д.

Овочi. Фрукти. Усна лічба. Числа від 1 до 5. Поняття «попереднє», «наступне» число.

Мета: Розширювати словник, збагачувати знання дітей про овочі, фрукти, розвивати зв’язне мовлення, уміння будувати речення українською мовою, розвивати інтерес до навчання; учити правильно тримати ручку, олівець, сидіти за партою; розвивати дрібні м’язи руки; продовжити формувати уявлення про число та рахунок; ввести поняття «попереднє», «наступне» число.

10.03.2021. Вч. Карпенко Л.А.

Моя сім’я. Цифри від 6 до 10. В країні геометричних фігур.

Мета: Розширювати і поповнювати знання дітей про сім’ю. Розвивати зв’язне мовлення,вміння спілкуватися з однолітками. Розвивати вміння робити звуковий аналіз слів та навички письма в зошиті. Ознайомити з цифрами 5 – 10. Вчити розпізнавати геометричні фігури. Вдосконалювати вміння правильно користуватись письмовим приладдям. Розвивати кисті рук, готувати до письма.

17.03.2021. Вч. Племянник І.М.

Одяг. Взуття. Проведення різноманітних ліній.

Мета: ознайомити дiтей iз новими словами; продовжувати розвивати мовлення дiтей; пояснити змiст дiї додавання; навчити дiтей складати i читати приклади за практичними дiями i малюнками.

24.03.2021. Вч. Білик С.П.

Посуд. Графічний диктант

Мета: ознайомити учнiв iз новими словами, багатозначними словами; розвивати умiння давати вiдповiдi на запитання українською мовою; продовжувати ознайомлення iз зошитом у косу лінію; вчитися працювати на пепері в кітинку, виховувати дбайливе ставлення до своїх i чужих речей, інтерес до навчання.

07.04.2021. Вч. Рудківська Т.Д.

Ми мислимо творчо

Мета: вчити творчо мислити, далі вчити класифікувати предмети; розвивати зорове сприйняття та уважність; виховувати інтерес до навчання.

14.04.2021. Вч. Карпенко Л.А.

Інструменти

Мета: розширювати словник, збагачувати знання дітей про інструменти, розвивати зв’язне мовлення, уміння будувати речення українською мовою, розвивати інтерес до навчання; готувати дітей до навчання грамоті (письму); учити правильно тримати ручку, олівець, сидіти за партою; розвивати дрібні м’язи руки; виховувати інтерес до навчання, школи.

21.04.2021. Вч. Племянник І.М.

В країні ввічливості

Мета: учити використовувати ввічливі слова у різних ситуаціях, розвивати фонематичний слух, зорове сприйняття, наочно-образне мислення, підвищувати рівень саморегуляції під час виконання письмових дій, виховувати ввічлливе ставлення один до одного.

28.04.2021. Вч. Білик С.П.

Моя країна

Мета: вчити дітей творчо мислити, збагачувати знання дітей про рідну країну, розвивати мовлення, вміння висловлювати свої думки аналізувати предмети; розвивати логічне мислення, вправлятися у прямій та зворотній лічбі.виховувати патріотичні почуття.

05.05.2021. Вч. Рудківська Т.Д.

Транспорт. Абетка пішохода

Мета: збагачувати знання дітей про різні види транспорту, формувати практичні навички виконання правил дорожнього руху, розвивати асоціативне мислення, репродуктивну уяву, логічне мислення та саморегуляцію; виховувати самостійність, акуратність.

12.05.2021. Вч. Карпенко Л.А.

Моє рідне село

Мета: формувати системне бачення світу, вміння висловлювати свої думки, просторові уявлення; розвивати вміння орієнтуватися на аркуші паперу, логічне мислення.

19.05.2021. Вч. Племянник І.М.

Що ми знаємо та вміємо?

Мета: підвести підсумок підготовчих занять майбутніх першокласників.

Розвивати мовлення, вміння висловлювати свої думки, мислення.

Виховувати любов і повагу до своїх родин, пожати старших, берегти природу.

До уваги батьків майбутніх першокласників!До уваги батьків майбутніх першокласників!

До уваги батьків майбутніх першокласників! У середу, 2 червня, о 18:00 у Щасливському НВК відбудуться збори батьків майбутніх першокласників. Прохання у ході зборів цілковито дотримуватись ...

Новини

До людей так ставитися треба, як ти б хотів, щоб ставились до тебе.До людей так ставитися треба, як ти б хотів, щоб ставились до тебе.

До людей так ставитися треба, як ти б хотів, щоб ставились до тебе. Сьогодні школа не лише освітній ресурс, а й простір розвитку та співпраці ...

Новини