Підвищуємо професійну майстерність

03 березня відбулося засідання методичного об’єднання вчителів англійської мови Щасливського НВК, яке проходило в рамках проекту Британської ради та Міністерства освіти України, що  має на меті сприяти безперервному розвитку вчителів іноземної мови шляхом участі в очних тренінгах для обміну досвідом, досягненнями та інноваціями в галузі викладання іноземної мови.

Згідно плану роботи, засідання групи було присвячене питанню класного менеджменту, тобто створенню необхідної атмосфери у класі, яка сприяє найкращому засвоєнню матеріалу дітьми. Все просто – коли учню комфортно і він почуває себе у безпеці – ефективність уроків зростає в рази.

Потрібно сказати, що класний менеджмент давно влився у повсякденну практику закордонних шкіл, проте в Україні питання впровадження якісної моделі такої методики досі лишається актуальним.

Які мотиваційні засоби відіграють надзвичайно важливу роль у роботі з дітьми? Як за технологією класного менеджменту вчитель може протидіяти порушенням поведінки у класі? Кожен педагог мав можливість спілкуватися на ці теми, погоджуватися чи не погоджуватися і пропонувати свої власні ідеї. Адже багато досліджень доводять, що застосування класного менеджменту позитивно впливає на ефективність роботи і самого вчителя. Приємно відмітити, що робота проходила у дружній і позитивній  атмосфері, і , що найважливіше,  всі вчителі відкриті для нових форм і методів роботи, готові ділитися своїм досвідом з колегами, хочуть розвиватися і самовдосконалюватися.

День української писемності та мови.День української писемності та мови.

День української писемності та мови.  Сьогодні, 9 листопада, День української писемності та мови. З нагоди свята учні та учителі ОНЗ Щасливський НВК, як і тисячі прихильників ...

Життя закладу