Підвищуємо професійну майстерність

03 березня відбулося засідання методичного об’єднання вчителів англійської мови Щасливського НВК, яке проходило в рамках проекту Британської ради та Міністерства освіти України, що  має на меті сприяти безперервному розвитку вчителів іноземної мови шляхом участі в очних тренінгах для обміну досвідом, досягненнями та інноваціями в галузі викладання іноземної мови.

Згідно плану роботи, засідання групи було присвячене питанню класного менеджменту, тобто створенню необхідної атмосфери у класі, яка сприяє найкращому засвоєнню матеріалу дітьми. Все просто – коли учню комфортно і він почуває себе у безпеці – ефективність уроків зростає в рази.

Потрібно сказати, що класний менеджмент давно влився у повсякденну практику закордонних шкіл, проте в Україні питання впровадження якісної моделі такої методики досі лишається актуальним.

Які мотиваційні засоби відіграють надзвичайно важливу роль у роботі з дітьми? Як за технологією класного менеджменту вчитель може протидіяти порушенням поведінки у класі? Кожен педагог мав можливість спілкуватися на ці теми, погоджуватися чи не погоджуватися і пропонувати свої власні ідеї. Адже багато досліджень доводять, що застосування класного менеджменту позитивно впливає на ефективність роботи і самого вчителя. Приємно відмітити, що робота проходила у дружній і позитивній  атмосфері, і , що найважливіше,  всі вчителі відкриті для нових форм і методів роботи, готові ділитися своїм досвідом з колегами, хочуть розвиватися і самовдосконалюватися.

День Святого Валентина в Щасливському НВКДень Святого Валентина в Щасливському НВК

День Святого Валентина в Щасливському НВК 14 лютого світ відзначає День святого Валентина. Напередодні свята учні ОНЗ Щасливський НВК активно брали участь в акції «Подаруй ...

Життя закладу

Вітаємо колектив ОНЗ Щасливський НВКВітаємо колектив ОНЗ Щасливський НВК

Вітаємо колектив ОНЗ Щасливський НВК з отриманням високої нагороди – Золота медаль Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu» 2021. Щасливські педагоги вибороли Золоту ...

Життя закладу Новини