Міжнародний день захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей

Щороку  1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях дорослі бачать здійснення своїх мрій і сподівань,  прагнуть того, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Карантин вчить кожного з нас приймати виклики сьогодення. Перші дні перебування на карантині всі відпочивали, раділи тому, що не потрібно йти ранком в садочок. Дітям це було свято. А пройшов день, тиждень, місяць, другий. Почалися спогади, смуток…

Як би вдома не було добре, але ж без друзів так сумно. Діти сумують один за одним, за спільними іграми, за вихователями. Педагоги Пролісківської філії ОНЗ Щасливський НВК вирішили запустити челендж в батьківський чат у Viber “Відтвори картину Євгенії Гапчинської”, “Моя улюблена домашня тварина або іграшка “. Цей челендж приурочили до дня захисту дітей 1 червня 2020 року.

Дітлахи з задоволенням прийняли у ньому участь. Група в садочку – це ще одна родина для малюка, де кожен знаходить тепло і підтримку, де на всіх діляться радощі і смуток. Дітлахи з нетерпінням чекають закінчення карантину.

«Хочеш бути здоровим – грайся, Хочеш бути розумним – грайся, Хочеш бути щасливим – грайся!»«Хочеш бути здоровим – грайся, Хочеш бути розумним – грайся, Хочеш бути щасливим – грайся!»

«Хочеш бути здоровим – грайся,Хочеш бути розумним – грайся,Хочеш бути щасливим – грайся!» «Хочеш бути здоровим – грайся,Хочеш бути розумним – грайся,Хочеш бути щасливим – ...

Філія

Пролісківська філія щиро вітає Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!Пролісківська філія щиро вітає Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

Пролісківська філія щиро вітає Вас з Новим роком і Різдвом Христовим! На порозі 2021 рік. Сподіваємося, що він буде благодатним для кожного з нас, принесе ...

Філія

“Професійна майстерність педагога. Дидактична гра, яка навчає та розвиває”.“Професійна майстерність педагога. Дидактична гра, яка навчає та розвиває”.

“Професійна майстерність педагога. Дидактична гра, яка навчає та розвиває”. В Пролісківській філії ОНЗ Щасливський НВК місяць листопад пройшов під гаслом “Професійна майстерність педагога. Дидактична гра, ...

Філія