Ми пам’ятаємо, пишаємося та вшановуємо

Ми пам’ятаємо, пишаємося та вшановуємо

Святий обов’язок нащадків – пам’ятати про ціну війни та перемоги, самопожертви заради миру. Тож у День пам’яті та примирення представники учнівства та педагогічного колективу ОНЗ Щасливський НВК спільно із Пристоличною сільською радою вшанували подвиги загиблих визволителів рідної землі, безцінний внесок ветеранів у роки Другої світової війни.

Традиційно було покладено квіти до Обеліску Слави, запалено вічний вогонь на знак пам’яті, висловлено шану мужнім прадідам та напуття молодому поколінню про важливість збереження історичної пам’яті.

Село Щасливе, будучи заснованим у 1945 році, не відчуло трагізму життя за війни, руїни та страшного пекла. Проте, люди, які стояли у його витоків, його мешканці крізь все життя пронесли пам’ять про ворожі навали та жахи війни, будуючи мирне село заради добробуту майбутніх поколінь.

Тож не забуваймо і ми про трагічні сторінки історії нашого народу, пронесімо в серцях пам’ять про мужність наших предків, їхнє нездоланне бажання жити в мирі та добробуті. Низький уклін та вічна слава мільйонам визволителів рідної землі, які захистили свободу, надію на мирне майбутнє та життя нащадків у злагоді!

Педагогічний колектив ОНЗ Щасливський НВК вітає вас із Днем Незалежності України!Педагогічний колектив ОНЗ Щасливський НВК вітає вас із Днем Незалежності України!

Педагогічний колектив ОНЗ Щасливський НВК вітає вас із Днем Незалежності України! 🇺🇦 Опубліковано Elena Volohova Понеділок, 23 серпня 2021 р. ...

Новини

TALENT SHOWTALENT SHOW

TALENT SHOW У стінах ОНЗ Щасливський НВК було проведено свято для учнів початкової школи, на якому наймолодші любителі англійської мови проявили безліч талантів. Глядачі із ...

Новини

З Днем вчителя!З Днем вчителя!

З Днем вчителя! З нагоди професійного свята педагогів до ОНЗ Щасливський НВК завітав керівник апарату Бориспільської районної державної адміністрації Київської області Аліханов Георгій Валерійович. Йому ...

Новини