Матеріально-технічне забезпечення школи

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОНЗ ЩАСЛИВСЬКИЙ НВК

Матеріально-технічна база ОНЗ «Щасливський навчально-виховний комплекс «ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» – одна з найпотужніших серед шкіл Київської області. Заклад освіти фінансується із державного бюджету та виконує державне замовлення у наданні освітніх послуг у мікрорайоні Пристоличної сільської об’єднаної територіальної громади Київської області.

Територія, надана в користування закладу, використовується за призначенням, огороджена, утримується в належному санітарно-гігієнічному стані. У 2020 році здійснена заміна шкільного паркану, встановлено металеві ворота для посилення контролю за безпекою учасників навчального процесу. Також повністю замінено покрівлю на даху школи.

У коридорах, фойє та на пришкільній території діє цілодобове відеоспостереження з метою забезпечення безпеки учасників освітнього процесу.

Загальна площа приміщень навчального закладу – 8037 кв.м. Основна будівля школи має 3 поверхи.

Для реалізації навчально-виховного процесу в школі наявні 52 класні кімнати, включаючи навчальні кабінети та лабораторії, 1 фізкультурна зала, їдальня на 120 посадкових місць, баскетбольний та спортивні майданчики, міні футбольне поле зі штучним покриттям та тренажерний комплекс. Для занять спортом у весняний та осінній періоди школа також використовує тенісний корт та бігову доріжку зі спеціальним покриттям, які розташовані в 100 метрах від корпусу закладу.

Для організації занять, конференцій та зборів на свіжому повітрі побудовано «Зелену світлицю ім. В.О. Сухомлинського». Вона розташована у пришкільному саду, поблизу основної будівлі закладу.

Для комфортного відпочинку учнів протягом перерв та після занять на пришкільному подвір’ї облаштовано рекреаційну зону, встановлено лавки.

Поблизу закладу знаходиться парковка для транспортних засобів. Її територія огороджена, освітлюється в темну пору доби.

З 52 навчальних приміщень 16 використовується для навчання учнів початкової школи, 36 – для навчання учнів 5-11 класів. У закладі наявні:

4 кабінети математики;

2 кабінети фізики;

2 кабінети історії;

1 кабінет хімії;

1 кабінет біології;

1 кабінет географії;

4 кабінети української мови та літератури;

6 кабінетів англійської мови;

3 кабінети інформатики;

1 бібліотека;

1 майстерня.

Освітній заклад має  кабінет для педагогічних працівників (учительську), кабінет психолога, логопеда, соціального педагога,  медичний пункт та кімната-ізолятор, кабінет директора, кабінет секретаря, 5 кабінетів заступників директора.

Навчальні кабінети на 100% мебльовані згідно сучасних вимог ергономічними стільцями та партами з можливістю регулювання висоти та куту нахилу. У кожному кабінеті наявна книжкова шафа для навчального методичного матеріалу, тумби для оргтехніки та письмові столи. Згідно вимог Нової української школи, меблі мають зручну та безпечну конструкцію, естетичний вигляд, покриття лицьових та фасадних поверхонь світлих відтінків теплих кольорів.

Для підвищення ефективності навчальних занять кабінети оснащено сучасним шкільним та офісним обладнанням, яке включає в себе наступні категорії:

багатофункціональні пристрої із функціональними можливостями трьох апаратів: сканера, принтера, ксерокса (35 найменувань);

персональні комп’ютери (45 пристроїв);

ноутбуки (27 штук);

88 нетбуків для учнів;

17 ламінаторів;

18 документ-камер;

32 проектори;

30 сенсорних дошок.

Школа постійно оновлює та доповнює свою технічну базу. Вчителі систематично працюють над оволодінням новітніх методів та прийомів використання сучасних технологій на уроках. Оснащення нашого навчального закладу офісного та шкільного типу, що дозволяє проводити заняття повноцінно, використовуючи програми з середніми системними вимогами.

Окрім цього, шкільні лабораторії отримали сучасне обладнання:

кабінети Ейнштейна;

3D принтери;

електричні мікроскопи.

Окремо функціонує лабораторія робототехніки.

          Усі класні кімнати та кабінети адміністрації мають доступ до високошвидкісної мережі Інтернет через Wi-Fi технології. Це полегшує підготовку до уроків, підвищує ефективність їх проведення з використанням сучасних комп’ютерних програм, а також дозволяє здійснювати електронний документообіг.

          Кожен навчальний кабінет має паспорт,в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції.

          На першому поверсі основної будівлі школи розташовано Музей історії школи, в якому регулярно діє та оновлюється близько 10 експозицій, присвячених історії с. Щасливе та школи зокрема.

          У закладі працює бібліотека, яка в своєму складі має читальну залу, кімнату видачі та зберігання літератури. Приміщення облаштовано сучасними меблями, постійно оновлюється технічна база та каталог літератури. Бібліотечний фонд налічує 31371 екземплярів книг, підручників та навчальних брошур. З них підручників для 1-4 класів – 6430 примірників, для 5-9 класів – 9532 примірники, для 10-11 класів – 4200 примірники.

          Для осіб з особливими освітніми потребами в Щасливському НВК встановлено пандуси та поручні на вході в основну будівлю, забезпечено безперешкодний доступ до 1-го поверху та спеціально обладнано туалетну кімнату. На базі Пролісківської філії функціонує інклюзивно-ресурсний центр.

          У школі систематично реалізується робота з естетичного оформлення коридорів, класних кімнат, навчальних та адміністративних кабінетів, їдальні, зон рекреацій. При розробці дизайну приміщень ретельно підбираються кольорові гами поверхонь та меблів.

Будівля та майно закладу належить до комунальної власності Пристоличної сільської ради, знаходиться на балансі закладу та належить йому на правах оперативного управління.

Зелена світлиця

Шкільне подвір’я

Спортивні майданчики

Пришкільна територія

Кабінет фізики

Кабінет хімії

Фойє

Коридор

Початкові класи:

Кабінет Української мови та літератури

Кабінет математики

Кабінет англійської мови

Актова зала

Їдальня