Майстер-клас з психології для вчителів Київщини

Майстер-клас з психології для вчителів Київщини

31 березня 2021 року в режимі Zoom-конференції відбулося друге заняття обласного майстер-класу Бортник Ніни Іванівни, вчителя основ здоров’я, практичного психолога ОНЗ Щасливський НВК, із теми «Формування психічної і соціальної складових здоров’я на уроках основ здоров’я у 5-9 класах та в позаурочний час»

Учасниками заходу стали 20 учителів основ здоров’я Київської області та завідувач відділу хімії, біології, екології та основ здоров’я КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Матущенко Тетяна Антонівна.

Педагоги побували на віртуальному уроці у 7 класі із теми: «Вплив комерційної реклами на здоров’я. Комп’ютерна, ігрова та інтернет-залежність», познайомилися з дієвими практиками у системі формування психосоціальних компетентностей учнів: «Дерево передбачень», «Риб’яча кістка», графічні схеми Венна, попрацювали в онлайн-групах та мали можливість виконати практичні вправи на розвиток уміння розпізнавати власні емоції, розвиток навичок толерантного ставлення до емоцій інших, самоаналізу та рефлексії. Особливий емоційний відгук отримали вправи «Спогади», «Розірване серце», «Валіза емоцій», «Емоції в склянці».

По завершенню заняття відбулася рефлексія учасників, обговорення та обмін думками щодо особливостей використання даних методик у форматі дистанційного навчання, а також можливостей онлайн-оцінювання досягнень учнів.

Учасники отримали домашнє завдання на вибір: скласти конспект фрагменту уроку з використанням методу «Фішбоун» або створити власний онлайн-тест на платформі «На урок».

Тиждень англійської мови в ОНЗ «Щасливський НВК»Тиждень англійської мови в ОНЗ «Щасливський НВК»

З 01  по 05 березня у нашій школі було проведено  тиждень англійської мови, який став уже традиційним. Весняний настрій додав  наснаги і бажання творити як ...

Життя закладу

“Ламаючи стереотипи”: фестиваль соціальних проєктів“Ламаючи стереотипи”: фестиваль соціальних проєктів

“Ламаючи стереотипи”: фестиваль соціальних проєктів ОНЗ Щасливський НВК продовжує весняний фестиваль учнівських соціальних проєктів “Ламаючи стереотипи”, який проводиться спільно із Пристоличною сільською радою.Проєкт учениць 8-Б ...

Життя закладу