«Любила гори, трави, квіти, А ви любіте Україну, діти…»

(ДО 150-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ)

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки – видатної української поетеси, драматурга, громадської діячки.

Українка з великої літери, Леся була і є прикладом для кожного з нас, уособленням надзвичайної сили волі, терпіння та любові до рідної землі. Душа Лесі Українки словами її віршів промовляла закликами до волі, праці, братерства. Натхненна праця на ниві рідного слова затвердила поетесі не тільки особливе місце в історії української літератури, але в історії національного відродження.

З особливою повагою та шаною до безцінної спадщини Лесі Українки, ОНЗ Щасливський НВК долучається до численних Всеукраїнських заходів на честь ювілею поетеси. Ми щиро запрошуємо своїх вихованців та їхні родини приєднатися до загальношкільного святкування цієї особливої для країни дати, річниці національного значення.

Протягом тижня безсмертне слово поетеси лунатиме устами молодого та старшого поколінь, адже і учні, і вчителі долучатимуться до низки святкових заходів. Серед них – мистецькі та поетичні конкурси, виховні години, поетичний флешмоб, демонстрації кінострічок про письменницю та особливий подарунок від вихованців Щасливської школи – власний відеоролик «Contra spem spero» різними мовами світу». Випускники матимуть змогу віддати шану пам’яті, відвідавши Київський історико-меморіальний музей Лесі Українки. Крім того, цього року наші юні художники беруть участь у Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченому Лесі Українці.

«Геройство мусить мати нагороду, се і Боги, і люди признають» – писала Леся Українка. Тож пронесімо незгасимий вогонь її душі через покоління, її слово, що ніби тая «твердая криця» вже багато років стоїть на варті правди, непідробного патріотизму та виняткової віри в людину.

День ВишиванкиДень Вишиванки

Яскравою намистинкою у низці травневих свят виглядає День Вишиванки Це одне з небагатьох свят, яке об’єднує українців усього світу. Адже вишиванка символізує і несе в ...

Новини

ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ

ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ У школі починається підготовка до нового навчального року. Шановні батьки майбутніх першокласників, діти яких не відвідують дошкільні заклади. Для ваших дітей щосереди ...

Батькам Новини

Вчимося автономії навчального закладуВчимося автономії навчального закладу

Вчимося автономії навчального закладу 45 директорів закладів загальної середньої освіти різних регіонів Київщини цього року стали слухачами обласного майстер-класу з проблеми «Автономія закладу освіти». Захід ...

Новини