“Ламаючи стереотипи”: фестиваль соціальних проєктів

“Ламаючи стереотипи”: фестиваль соціальних проєктів

ОНЗ Щасливський НВК радий повідомити про старт весняного фестивалю учнівських соціальних проєктів “Ламаючи стереотипи”, який буде проведено спільно із Пристоличною сільською радою. Даний захід – чудова можливість для наших вихованців висловити свої думки щодо тих суспільних проблем, які хвилюють їх та громаду села в цілому (цифрова залежність, екологія, успішність в навчанні тощо).

Пропонуємо учням створити відеоролики, соціальну рекламу, міні-вистави або спробувати себе в жанрі stand-up show, виступивши перед аудиторією.

Переможців визначать учні, вчителі школи та батьки через соціальну мережу Facebook у спільноті Щасливського НВК. Призери фестивалю отримають приємні подарунки (путівки на літній відпочинок у Карпати) та будуть відзначені грамотами.

«ПІЛОТНА» РОБОТА ВІД УЧЕНИЦІ 8 КЛАСУ ДЗЮБИ ВЕРОНІКИ

Проєкт Вероніки буде присвячений гострій проблемі суспільства – цифровій залежності. Пропонуємо вам ознайомитись із промо-матеріалом – дописом на дану тему, який дозволить побачити проблему очима підлітка.

Чи знали ви, що 80% відсотків дітей провіряють свій телефон кожні 5 хв, а 1,5 млд. людей, які мають телефони, не приділяють належної уваги навіть гігієні. Неймовірно!

Усім привіт, мене звати Вероніка і я хочу вам розповісти про те, наскільки ваш телефон впливає на ваше життя.

Просто пригадайте, скільки разів на день, ви заходите в соц мережі: Інстаграм, Вайбер, Твіттер, Фейсбук та ін. Ви витрачаєте безліч часу на те, щоб написати комент, подивитися якийсь смішний мемас або ж просто прогорнути стрічку новин Інстаграму.

Я думаю, що усі знають, наскільки це шкодить здоров’ю, як психічному, так і фізичному, проте є ще одна річ, яку люди не сильно хочуть помічати – це залежність. Коли начебто тобі не потрібний телефон, але ти перевіряєш його без усякої причини. З цим пов’язана навіть поява нової психічної хвороби, як номофобія – страх або занепокоєння людини через відсутність телефону.

І все це, здавалось би, через таку потрібну річ у житті сучасної людини, яка допомагає у багатьох сферах її життя.

А скільки ще цікавих, корисних та приємних речей у нашому житті можна зробити, не переглядаючи непотрібний відеоролик, не гортаючи бездумно стрічку Фейсбук або не фотографуючи свій сніданок? Хотілось би, щоб ми частіше згадували просту істину – реальне життя є набагато цікавішим та багатограннішим, якщо дивитися на нього не через екран телефону.

Зустріч з науковцями Данії та АвстраліїЗустріч з науковцями Данії та Австралії

ВИВЧЕННЯ LEGO FONDATION РАЗОМ ЗІ ЩАСЛИВСЬКИМИ ДІТЬМИ Діяльнісні методи навчання в початковій школі. Навчання через гру: залучення LEGO у освітній процес Нової української школи26 листопада ...

Новини

НУШ у середній школі: ОНЗ Щасливський НВК долучається до проєктуНУШ у середній школі: ОНЗ Щасливський НВК долучається до проєкту

Нова українська школа – це основна реформа МОН України. Наш навчальний заклад долучився до реалізації нового Державного стандарту початкової освіти ще з 2017-2018 н.р. та ...

Новини