Карантин

Карантин – це не канікули

За даними МОЗ України станом на 22:30 22 березня в Україні є 73 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. За останню добу виявлено 26 нових випадків.

У зв’язку з цим із 23 березня 2020 року у Бориспільському районі введено додаткові обмежувальні заходи.

Шановні батьки та діти!

Як директор школи, я звертаюся до Вас із проханням: залишайтеся вдома, частіше мийте руки, використовуйте індивідуальні предмети домашнього вжитку, дезінфікуйте предмети та поверхні, до яких часто торкаєтеся, уважно слідкуйте за станом свого здоров’я. Із сьогоднішнього дня забороняється проводити дозвілля на дитячих та спортивних майданчиках, в парках, скверах та на прибудинкових територіях.

Пам’ятайте: карантин – це не канікули! Я закликаю Вас подбати про безпеку своїх дітей, пояснити прості правила та забезпечити комфортне перебування та навчання вдома. Діти вдома – це справді не легко, але потрібно дотримуватися режиму: зарядка, правильне харчування, домашні завдання, ігри та здоровий сон. Якщо бачите тривогу в маленьких очах, обов’язково поговоріть зі своєю дитиною. Зараз не час бути байдужими та ризикувати найціннішим. Будьте прикладом для своїх дітей, адже прості речі рятують життя.

«Милосердя – це величезна сила, що генетично зв’язує і об’єднує нас»«Милосердя – це величезна сила, що генетично зв’язує і об’єднує нас»

«Милосердя – це величезна сила, що генетично зв’язує і об’єднує нас» (ТРАДИЦІЙНИЙ «ЯРМАРОК МИЛОСЕРДЯ» У НОВОМУ ФОРМАТІ) ОНЗ Щасливський НВК проводить традиційний «Ярмарок Милосердя»: протягом ...

Колонка директора

Весняні канікулиВесняні канікули

Весняні канікули Шановні учні, батьки, вчителі! На жаль, цього року весняні канікули, які заплановані з 29 березня по 5 квітня, будуть проведені в умовах карантину. ...

Колонка директора