Зустріч з науковцями Данії та Австралії

ВИВЧЕННЯ LEGO FONDATION РАЗОМ ЗІ ЩАСЛИВСЬКИМИ ДІТЬМИ

Діяльнісні методи навчання в початковій школі. Навчання через гру: залучення LEGO у освітній процес Нової української школи
26 листопада 2019 року відбулася зустріч учителів ОНЗ Щасливський НВК з колегами із Данії та Австралії. Серед присутніх – Patricia Castanheira, професор, спеціаліст з наукових досліджень, The LEGO Foundation; Rachel Parker, старший науковий співробітник Австралійського центру наукових і моніторингових досліджень; Amy Berry та Kellie Picker, співробітники центру; Рома Оксана, керівниця освітніх ініціатив The LEGO Foundation та Шуляк Олена, тренер The LEGO Foundation.

Метою зустрічі було обговорення можливостей та презентація досвіду впровадження діяльнісних методів навчання у початковій школі.
У рамках заходу іноземні гості відвідали інтегрований урок у 3-Б класі на тему «Чарівні перетворення», (учитель Племянник Інна). У родинному колі школярі привітали присутніх. Вчитель майстерно мотивувала школярів до активної співпраці, активізувала їхнє сприйняття, уяву, мислення. Діти із задоволенням підхоплювали музичні ритми та виконували різноманітні розвиваючі вправи.
У 1-Г класі, вчитель Пестовнікова Оксана, у 2-В класі, вчитель Дудар Єлизавета, в формі гри показали можливості використання цеглинок LEGO у процесі дослідження і пізнання навколишнього світу. Через гру діти вдосконалювали навички спілкування, командної роботи, вияву ініціативи, генерації нових ідей, критичного мислення, оперування інформацією.

Під час обговорення за круглим столом іноземні колеги відмітили безпосередність, розкутість, активність дітей, їхнє бажання спілкуватися, взаємодіяти. Жвавий інтерес викликали питання готовності педагогів до впровадження новацій в умовах НУШ. Практичний психолог Бортник Ніна поділилася думками щодо створення психологічно комфортного середовища для учителів та учнів.

Заступник директора Братусь Леся презентувала освітнє середовище Опорного навчального закладу, ознайомила з перспективами розвитку НУШ у початковій школі.

Футбольна команда ОНЗ Щасливський НВК посіла ІІІ місце на Всеукраїнських змаганнях!Футбольна команда ОНЗ Щасливський НВК посіла ІІІ місце на Всеукраїнських змаганнях!

Футбольна команда ОНЗ Щасливський НВК посіла ІІІ місце на Всеукраїнських змаганнях! Вітаємо команду ОНЗ Щасливський НВК U-15 із зайнятим третім місцем у фінальних змаганнях ІІІ ...

Новини