До Дня пам’яті та примирення, Свята перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

До Дня пам’яті та примирення, Свята перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

«Правічні схили, предківські причали,

Билинами оспівані холми

Мовчали скорбно, і велично ждали,

І бачили, як їм вклонились ми…»

М. Бажан

Споконвічно народ вірив, що герої живуть доти, поки живою є слава про них у серцях та на вустах нащадків. Дійсно, час немає влади над щирою та непідробною вдячністю людей за величні подвиги предків.

Ця вічна істина із року в рік особливо яскраво спалахує в наших серцях на початку травня, у час, коли ми згадуємо дідів та прадідів, які проливали кров та віддавали життя за перемогу над нацизмом, за надію на мир для нас, прийдешніх поколінь.

Шановні діти, їхні батьки та вчителі! Хочеться сердечно привітати вас із Святом перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Днем пам’яті та примирення.

Цього року календарно ці свята співпадають із поминальними днями. Тож маємо час та нагоду вшанувати пращурів, висловити безмежну вдячність та глибоку шану визволителям української землі, які крізь час лишилися для нас символом мужності, стійкості та самопожертви заради спільної перемоги.

Бажаємо вам та вашим родинам мирного неба, згуртованості та віри у світле майбутнє. Нехай незгасиме світло Перемоги додає вам сил, мужності та наснаги для благородних справ в ім’я щасливого майбутнього нашої Батьківщини!

З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення, святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ОНЗ Щасливський НВК планує провести низку виховних заходів з метою вшанування безцінного подвигу воїнів-переможців. Запрошуємо наших вихованців та їхні родини долучитися до виховних заходів, віддавши таким чином свою дань поваги великому подвигу.

Заплановані заходи будуть проведені із дотриманням усіх протиепідемічних вимог та карантинних норм.

Ю. Йовбак: «Великдень – особливе свято, сповнене надії, любові та доброти»Ю. Йовбак: «Великдень – особливе свято, сповнене надії, любові та доброти»

Ю. Йовбак: «Великдень – особливе свято, сповнене надії, любові та доброти» Дорогі колеги, учні та батьки! Ми всі з трепетом та надією чекаємо наближення найвеличнішого ...

Колонка директора

Ю. Йовбак: «Канікули – не УРА!»Ю. Йовбак: «Канікули – не УРА!»

Ю. Йовбак: «Канікули – не УРА!» Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бориспільський район віднесено до червоної зони. Згідно цього рішення з ...

Колонка директора

Юрій Йовбак: «Коронавірус: не можна розслаблятися!»Юрій Йовбак: «Коронавірус: не можна розслаблятися!»

Юрій Йовбак: «Коронавірус: не можна розслаблятися!» Майже рік минув від початку пандемії. За цей час ми звикли жити з відчуттям небезпеки заразитися коронавірусом і страху ...

Колонка директора