Дитячий садок Пролісківської філії нашого ОНЗ відсвяткував 45-річчя

Дитячий садок Пролісківської філії нашого ОНЗ відсвяткував 45-річчя

30 грудня 2020 року Пролісківська філія ОНЗ Щасливський НВК в дошкільному навчальному закладі святкувала 45-річний ювілей від Дня свого заснування.

Дитячий садок – це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов.
Серце кожного, хто хоча б раз завітав до нашого садочку, відчуло любов і затишок, добро і щирість, які тут панують повсюди. Всі працівники дошкільного закладу щодня віддають частинку своєї душі та серця маленьким вихованцям, тому про них можна
сказати такі слова:
Вони до діточок приходять не на службу,
На добру зустріч з нашим майбуттям.
Вони несуть щодня любов і дружбу
І просто віддають своє життя!

А скільки поколінь вихованців люблячі та турботливі педагоги виплекали й відкрили їм двері у широкий світ – уже й не злічити! Адже дошкільному навчальному закладу виповнилося 45 років!

45-річну історію закладу відтворили завдяки старим фотографіям, які зберігаються в альбомах садочку. У закладі завжди пам’ятають тих, хто раніше працював у ньому і хто присвятив себе вихованню дітей. А є й такі працівники, які й до сьогоднішнього дня працюють на одному місці не змінюючи свого місця роботи.

Дитячий садок завжди наповнений багатьма цікавими подіями і різноплановими заходами. Завжди панує атмосфера плідної взаємодії всіх працівників закладу, батьків.

Новий рік – найбільш загадкове свято.Новий рік – найбільш загадкове свято.

Новий рік – найбільш загадкове свято. Новий рік – найбільш загадкове свято, оповите казкою і чудесами. Пора чудес, сюрпризів і несподіванок у Пролісківській філії ОНЗ ...

Дитячий садок Філія