Дистанційне навчання без потрясінь: працюємо на платформі Google Клас

Дистанційне навчання без потрясінь: працюємо на платформі Google Клас

Більшість вчителів знає, що таке Google Клас. Нагадуємо, що у нас розгорнута і функціонує повноцінна система Google Suite для освіти, в якій доступні усі її можливості. В тому числі корпоративна (шкільна) пошта, яка дозволяє розмежувати пошту приватну і робочу.

Щоб полегшити роботу на платформі Google Classroom, пропонуємо декілька корисних порад щодо початку роботи на ній та подальшого простого використання в навчанні:

• Всі учні вже мають такий корпоративний обліковий запис, який має вигляд свояадреса@83nvk.com.ua, тому варто активно почати використовувати Google Клас.

• У Google Класі учні отримують завдання (з терміном виконання), ставлять запитання, отримують на них відповіді, отримують оцінки і, за бажанням, доопрацьовують роботи і покращують свої оцінки.

• Всі вчителі отримали свій обліковий запис та можуть вільно використовувати широкі можливості Google Класу та решти служб Google у дистанційному навчанні.

• Корпоративні Google Диски, Google Документи, Google Диски налаштовані так, що доступні лише в корпоративних межах, що забезпечує додаткову безпеку у використанні для навчання.

• Є і мобільні додатки Google Клас. Тому можна працювати і з телефонів.

• Доступна для всіх вчителів організація відеоконференцій Google Meet з кількістю учасників до 300 в кожній конференції, з необмеженим часом для кожної конференції, з можливістю запису відео організатором та подальшим збереженням на Google Диск.

ВЧИТЕЛІ ЩАСЛИВОГО НАЛАГОДЖУЮТЬ ПАРТНЕРСЬКІ СТОСУНКИ З ОСВІТЯНАМИ СТОЛИЦІВЧИТЕЛІ ЩАСЛИВОГО НАЛАГОДЖУЮТЬ ПАРТНЕРСЬКІ СТОСУНКИ З ОСВІТЯНАМИ СТОЛИЦІ

ВЧИТЕЛІ ЩАСЛИВОГО НАЛАГОДЖУЮТЬ ПАРТНЕРСЬКІ СТОСУНКИ З ОСВІТЯНАМИ СТОЛИЦІ Ю.Йовбак: “Ніхто не може добитися успіху і утриматися на його гребні без постійного навчання.” Цей безпрограшний принцип ...

Новини

Вчимося автономії навчального закладуВчимося автономії навчального закладу

Вчимося автономії навчального закладу 45 директорів закладів загальної середньої освіти різних регіонів Київщини цього року стали слухачами обласного майстер-класу з проблеми «Автономія закладу освіти». Захід ...

Новини