День вишиванки – свято краси та національної пам’яті

День вишиванки – свято краси та національної пам’яті

Серед низки травневих свят по-особливому колоритним та важливим є День вишиванки. Із року в рік він традиційно об’єднує українців у багатьох країнах світу та стає нагадуванням про національну ідентичність нашого народу.

Вишиванка – це національний символ, оберіг, який у своїх орнаментах кодує століття історії народу, його споконвічні вірування та магію любові до Всесвіту. Це – неповторний елемент одягу, який своїм корінням сягає глибокої давнини. І ми, як нащадки славних пращурів, маємо пам’ятати про це сьогодні.

Напередодні цього особливого свята ОНЗ Щасливський НВК радий оголосити про проведення загальношкільної акції-челенджу під назвою «Одягни вишиванку, друже!» у день Свята вишиванки – 20 травня.

Окрім цього, ми передаємо естафету цієї акції Великоолександрівській та Дударківській загальноосвітнім школам!Друзі, одягнімо вишиванки, ще раз нагадуючи собі та нашим дітям споконвічну істину: ми – нащадки слов’янської нації, культура якої має відроджуватися, шануватися та вивчатися. Тож, одягніть святкову вишиванку на навчання, роботу, на прогулянку… і нехай світ замайорить кольорами у День вишиванки!

День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. 9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) ...

Новини

ЗМІНЮЄМО ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ В ОНЗ «ЩАСЛИВСЬКИЙ НВК»: нова зона для рекреаціїЗМІНЮЄМО ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ В ОНЗ «ЩАСЛИВСЬКИЙ НВК»: нова зона для рекреації

ЗМІНЮЄМО ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ В ОНЗ «ЩАСЛИВСЬКИЙ НВК»: нова зона для рекреації Одними з пріоритетних напрямків роботи Щасливського НВК є оновлення та вдосконалення освітнього середовища, в яке ...

Новини