День вишиванки – свято краси та національної пам’яті

День вишиванки – свято краси та національної пам’яті

Серед низки травневих свят по-особливому колоритним та важливим є День вишиванки. Із року в рік він традиційно об’єднує українців у багатьох країнах світу та стає нагадуванням про національну ідентичність нашого народу.

Вишиванка – це національний символ, оберіг, який у своїх орнаментах кодує століття історії народу, його споконвічні вірування та магію любові до Всесвіту. Це – неповторний елемент одягу, який своїм корінням сягає глибокої давнини. І ми, як нащадки славних пращурів, маємо пам’ятати про це сьогодні.

Напередодні цього особливого свята ОНЗ Щасливський НВК радий оголосити про проведення загальношкільної акції-челенджу під назвою «Одягни вишиванку, друже!» у день Свята вишиванки – 20 травня.

Окрім цього, ми передаємо естафету цієї акції Великоолександрівській та Дударківській загальноосвітнім школам!Друзі, одягнімо вишиванки, ще раз нагадуючи собі та нашим дітям споконвічну істину: ми – нащадки слов’янської нації, культура якої має відроджуватися, шануватися та вивчатися. Тож, одягніть святкову вишиванку на навчання, роботу, на прогулянку… і нехай світ замайорить кольорами у День вишиванки!

TALENT SHOWTALENT SHOW

TALENT SHOW У стінах ОНЗ Щасливський НВК було проведено свято для учнів початкової школи, на якому наймолодші любителі англійської мови проявили безліч талантів. Глядачі із ...

Новини

“Ламаючи стереотипи”: фестиваль соціальних проєктів“Ламаючи стереотипи”: фестиваль соціальних проєктів

“Ламаючи стереотипи”: фестиваль соціальних проєктів ОНЗ Щасливський НВК радий повідомити про старт весняного фестивалю учнівських соціальних проєктів “Ламаючи стереотипи”, який буде проведено спільно із Пристоличною сільською ...

Новини

Педагогічний колектив ОНЗ Щасливський НВК вітає вас із Днем Незалежності України!Педагогічний колектив ОНЗ Щасливський НВК вітає вас із Днем Незалежності України!

Педагогічний колектив ОНЗ Щасливський НВК вітає вас із Днем Незалежності України! 🇺🇦 Опубліковано Elena Volohova Понеділок, 23 серпня 2021 р. ...

Новини