Історія школи

 Так все починалось

 Із виступу директора школи 1 вересня 1983 року

   Шановні учні, батьки, вчителі і гості! Сьогодні в нас велике свято. Свято особливе, радісне, хвилююче. Свято, якого з нетерпінням так всі чекали. Ми одержуємо чудовий подарунок – нову школу, з її просторими і чистими кабінетами, світлою актовою залою, їдальнею, спортивним комплексом.

історія0

    Наша школа виросла завдяки постійній турботі Бориспільського міськкому Компартії України і особисто першого секретаря – Зозулі Анатолія Петровича, райвиконкому і особисто голови райвиконкому – Кириленка Григорія Олександровича. Я, як директор школи, від імені всіх учнів, батьків і вчителів висловлюю глибоку подяку будівельникам ПМК – 10, чиїми руками зводилася ця прекрасна сучасна споруда. Жар серця, розум, всю свою енергію, професійну майстерність вклали в будівництво начальник ПМК – Калмиков Микола Дмитрович, начальник будівництва – Кравченко Петро Якович, прораб – Вовк Іван Наумович і всі інші будівельники, яких зараз перерахувати не можу, але їм від імені всіх говорю сердечне спасибі. Шановні товариші! Ми одержуємо нову школу, в якій все нове, нові вчителі і учні. В педагогічному колективі більше двадцяти випускників, середній вік яких становить 25 років. Але ми завіряємо Бориспільський міськком Компартії України, райвиконком і обіцяємо вам, батьки, що віддамо всі сили, знання, вміння і енергію молодих для виховання і навчання підростаючого покоління. І водночас сподіваємося, що та міцна співдружність між радгоспом і педагогічним колективом, яка склалася під час будівництва школи, благоустрою її – це тільки початок.

історія1

   Ми мріємо, що школа в майбутньому стане культурним і духовним центром села. Тоді і тільки тоді ми досягнемо високих успіхів у нашій нелегкій справі навчання і виховання наших дітей. Дорогі учні! Через кілька хвилин пролунає перший дзвінок, перед вами широко відкриє двері нова школа. Тож побажаю кожному із вас успіхів у навчанні. Сподіваюся, що ви виправдаєте високе довір’я батьків, які дарують щасливчанам нову школу.

Вони стояли у витоків

історія2
історія4
історія3
історія5