Ю. Йовбак: «Великдень – особливе свято, сповнене надії, любові та доброти»

Ю. Йовбак: «Великдень – особливе свято, сповнене надії, любові та доброти»

Дорогі колеги, учні та батьки!

Ми всі з трепетом та надією чекаємо наближення найвеличнішого та найважливішого свята року – Великодня. Для кожного з нас воно – особливе, родинне, сповнене щирих сподівань, любові та доброти.

Цього дня ми відчуваємо себе надзвичайно близькими до традицій християнства, намагаємось їм слідувати, віримо у диво та у божественне благословення. Це свято – не лише кольорові писанки, духмяні паски та сімейні застілля. Передусім, це свято душі, свято Воскресіння Сина Божого – Ісуса Христа.

Великдень 2021 – другий, який нам доводиться проводити в умовах пандемії. Попри це, маємо надію, що справжні цінності в нашому житті – родинна турбота, тепло, підтримка та любов – залишаться в кожній домівці. І хоч ми повинні обмежити контакти через протиепідемічні заходи, нехай це не стане перепоною для святкування Великодня в дусі християнських традицій миру, злагоди та доброти.

З нагоди світлого дня Пасхи хочемо привітати колег, учнів та їхні родини, побажати радості та спокою в серцях, почуття надії та любові. Нехай вашу оселю не залишає дух добробуту, взаєморозуміння та віри. Цінуймо прості речі, терпляче ставімося до всього, будьмо вдячними за все те, що маємо.

Зі святом Великодня! Нехай Вас боронить Бог і допомагає долати будь-які труднощі та негаразди!

Юрій Йовбак: «Згадаємо вчителя – наставника, друга, порадника»Юрій Йовбак: «Згадаємо вчителя – наставника, друга, порадника»

Юрій Йовбак: «Згадаємо вчителя – наставника, друга, порадника» Напередодні найбільш хвилюючого осіннього свята – Дня вчителя – хочемо розпочати віртуальну естафету: пригадаймо наших перших вчителів, ...

Колонка директора

Ю. Йовбак: «Які зміни передбачає новий санітарний регламент для шкіл?»Ю. Йовбак: «Які зміни передбачає новий санітарний регламент для шкіл?»

Ю. Йовбак: «Які зміни передбачає новий санітарний регламент для шкіл?» Створюючи освітнє середовище, школа сьогодні враховує цілу низку факторів: комфорт, безпека, сучасність технічного оснащення, інклюзивність ...

Колонка директора

Міжрегіональний семінар керівників закладів освіти в ОНЗ Вороньківський НВКМіжрегіональний семінар керівників закладів освіти в ОНЗ Вороньківський НВК

Міжрегіональний семінар керівників закладів освіти в ОНЗ Вороньківський НВК Освітній простір повинен налаштовувати на навчання, створювати позитивний настрій у всіх учасників освітнього процесу. Нова українська ...

Колонка директора