Ю. Йовбак: «Бути щасливим і не зустрічати на своєму життєвому шляху перешкод – такого не буває…»

Ю. Йовбак: «Бути щасливим і не зустрічати на своєму життєвому шляху перешкод – такого не буває…»

(20 БЕРЕЗНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЩАСТЯ)

Відповідаючи на питання, що таке щастя, Зінадін Зідан (чемпіон світу з футболу, багаторазовий переможець Ліги Чемпіонів) сказав: «Одного разу після тренування я був сильно засмучений, бо у мене не було бутс і я тренувався босоніж. Однак, коли я повертався з тренування додому, побачив безногого хлопчика… Саме в ту мить я зрозумів, який я щасливий».

Що таке щастя? У кожного з вас можуть бути недоліки, ви можете турбуватися і навіть сердитися на свою зовнішність, внутрішню природу, інтелект. Але всі ми повинні розуміти, що життя – це найбільше щастя для будь-якої людини: дитини, дорослого, для ваших батьків, та й для вас самих.

Всі ми повинні турбуватися про своє щастя! А найбільше щастя – бути здоровим, відчувати задоволення від життя і радість від спілкування з рідними, близькими.

Ваші батьки люблять вас до безтями, вас поважають і цінують ваші рідні, друзі – і це найголовніше, і це є велике щастя!

Щастя – це те, без чого ми не можемо існувати: це відчувати красу рідної землі, відкривати невідане, віднайти себе в професії. У кожного воно своє.Проте пам’ятайте, що бути щасливим і не зустрічати перешкод на життєвому шляху, не мати пригод, не втомлюватися, не мати поразок – такого не буває.

Бути щасливим якраз і полягає в тому, щоб долати ці перешкоди, загартовуватися поразками, робити правильні висновки з пригод, щоб у майбутньому все це не приносило розчарувань.

Щастя – це не тільки насолода від життя, це не тільки задоволення і посмішки, не тільки аплодисменти за перемоги і перші місця.

Бути щасливим – це щиро радіти успіхам і перемогам друзів, співчувати тим, хто спіткнувся на життєвому шляху, вміти підставити своє плече у скрутну хвилину тому, хто цього потребує, подати руку помочі.

Бути щасливим і радіти з посмішкою – це вміння сказати: «Вибач, я був неправий», «Я шкодую за свій вчинок».

Бути щасливим – це спіймати мить, коли можеш сказати: «Я люблю тебе». Сказати мамі, тату, подружці, другу, братику, сестричці.

І ніколи не відмовлятися від тих, хто вас любить.

Щастя – сенс життя!

Будьте щасливими, крокуйте впевнено до свого щастя.

Воно попереду, воно чекає на вас.

Юрій Йовбак: «Коронавірус: не можна розслаблятися!»Юрій Йовбак: «Коронавірус: не можна розслаблятися!»

Юрій Йовбак: «Коронавірус: не можна розслаблятися!» Майже рік минув від початку пандемії. За цей час ми звикли жити з відчуттям небезпеки заразитися коронавірусом і страху ...

Колонка директора

ПЕРШИЙ РАЗ У ПЕРШИЙ КЛАС: СПОСТЕРЕЖЕННЯ, РОЗДУМИ, ПОРАДИПЕРШИЙ РАЗ У ПЕРШИЙ КЛАС: СПОСТЕРЕЖЕННЯ, РОЗДУМИ, ПОРАДИ

ПЕРШИЙ РАЗ У ПЕРШИЙ КЛАС: СПОСТЕРЕЖЕННЯ, РОЗДУМИ, ПОРАДИ Нещодавно було проведено батьківські збори майбутніх 1-х класів у режимі онлайн. Я обіцяв, що ми знову повернемося ...

Колонка директора