Тиждень англійської мови в ОНЗ «Щасливський НВК»

З 01  по 05 березня у нашій школі було проведено  тиждень англійської мови, який став уже традиційним. Весняний настрій додав  наснаги і бажання творити як учням, так і вчителям.

 Під час проведення предметного  тижня  школярі брали участь у різноманітних конкурсах, вікторинах, у тому числі і онлайн-вікторинах та іграх, квестах,  виконували креативні завдання, розгадували та складали кросворди і комікси, вітальні листівки для мам, готували творчі проекти та презентації про англомовні країни, дискутували у справжніх дебатах, що дало їм можливість збагатити знання з англійської мови та розширити свій кругозір. Вивчати іноземну мову неможливо без знайомства з культурою народу, його традиціями, тому школярі навіть спробували свої сили у перегонах з млинцями (Pancake Races) – улюблених розвагах британців, які щороку відбуваються під час свята, що є еквівалентом нашої української  Масляної.

Проведений предметний тиждень ще раз підтвердив, що зацікавленість та бажання дитини – це найкраща мотивація до навчання, а емоційне сприйняття матеріалу  – це одне з джерел підвищення внутрішньої мотивації до вивчення іноземної мови.