«Та, що обернулася в легенду!»

«Та, що обернулася в легенду!»

Саме під такою назвою в ОНЗ Щасливський НВК відбувся літературний захід з нагоди вшанування 150-річчя від дня народження Лесі Українки.

Діти поринули у цікавий та пізнавальний світ поезій Л. Українки, перегорнули сторінки її життя та творчості. У теплій та невимушеній атмосфері із вуст дітей прозвучали Лесині вірші. У формі гри та змагання шестикласники із задоволенням розгадували криптограми, складали пазли із рядків віршів, малювали на улюблений твір ілюстрації, давали відповіді на запитання, демонструючи знання основних подій із життя поетеси. Кожен із присутніх немов би доторкнувся до струн Лесиної душі, спостерігаючи за інсценізацією уривка з драми-феєрії «Лісова пісня» у виконанні одинадцятикласників.

То ж нехай іскри палкої любові та незгасимого вогню у поезіях великої української поетеси надовго залишаться нев’янучими квітами в дитячих серцях!

Обласний майстер-клас з основ здоров’яОбласний майстер-клас з основ здоров’я

Обласний майстер-клас з основ здоров’я 22 квітня 2021 року в режимі Zoom-конференції відбулося заключне заняття обласного майстер-класу Бортник Ніни Іванівни, вчителя основ здоров’я, практичного психолога ...

Життя закладу

“Ламаючи стереотипи”: фестиваль соціальних проєктів“Ламаючи стереотипи”: фестиваль соціальних проєктів

“Ламаючи стереотипи”: фестиваль соціальних проєктів ОНЗ Щасливський НВК продовжує весняний фестиваль учнівських соціальних проєктів “Ламаючи стереотипи”, який проводиться спільно із Пристоличною сільською радою. Пропонуємо вашій ...

Життя закладу