«Та, що обернулася в легенду!»

«Та, що обернулася в легенду!»

Саме під такою назвою в ОНЗ Щасливський НВК відбувся літературний захід з нагоди вшанування 150-річчя від дня народження Лесі Українки.

Діти поринули у цікавий та пізнавальний світ поезій Л. Українки, перегорнули сторінки її життя та творчості. У теплій та невимушеній атмосфері із вуст дітей прозвучали Лесині вірші. У формі гри та змагання шестикласники із задоволенням розгадували криптограми, складали пазли із рядків віршів, малювали на улюблений твір ілюстрації, давали відповіді на запитання, демонструючи знання основних подій із життя поетеси. Кожен із присутніх немов би доторкнувся до струн Лесиної душі, спостерігаючи за інсценізацією уривка з драми-феєрії «Лісова пісня» у виконанні одинадцятикласників.

То ж нехай іскри палкої любові та незгасимого вогню у поезіях великої української поетеси надовго залишаться нев’янучими квітами в дитячих серцях!

Людяність, доброта та милосердя – вічні цінності, які вирізняють людину, роблячи її особистістю…Людяність, доброта та милосердя – вічні цінності, які вирізняють людину, роблячи її особистістю…

Людяність, доброта та милосердя – вічні цінності, які вирізняють людину, роблячи її особистістю… З дитинства ми вчимося бути добрими. Прагнемо стати хорошими людьми і знаємо, ...

Життя закладу