Сумлінність рятує життя та здоров’я

Сумлінність рятує життя та здоров’я

Останнім часом карантинні обмеження стали невід’ємною частиною нашого буденного життя. Без сумніву, вони принесли значні зміни. І ми звикли до думки, що ці зміни – це дискомфорт, незручності, щось неприємне, що одразу викликає негатив.

Проте останні події, пов’язані з пандемією, дають нам життєво важливу підказку: варто лишити емоції осторонь та дотримуватись загальновизначених правил безпеки. Адже сьогодні ситуація із COVID ставить нас перед вибором: комфорт чи здоров’я.

Звісно, дитині не подобається довго носити маску в школі, постійно обробляти свої речі антисептиком, а замість частого миття рук вона б обрала ігри з друзями. Але санітарні вимоги – не примхи і ніколи ними не були. Крім того, ми забуваємо й про те, що вони – не опціональні, а обов’язкові.

Стрімкий ріст захворюваності на COVID сьогодні – наша спільна біда, біда Щасливого, біда України, біда світу… Але попри загальні тенденції розповсюдження вірусу, ця біда – у багатьох аспектах результат дій, а часто – бездіяльності людей.

Хіба нормою є те, що вчителю доводиться десятки, сотні разів на день повторювати дітям одні й ті самі правила: дотримуйтесь дистанції, одягайте маски, виходьте на перерву в коридор, дайте змогу провітрити клас, мийте руки… А ще складнішою та неприємнішою є інша ситуація: батьки, знаючи про підтверджений діагноз коронавірусної хвороби у батьків чи інших членів родини, або при наявності у дітей симптомів, відправляють їх до школи. Мовляв, дитина почуває себе добре. Хоча всі ми, дорослі й обізнані люди, знаємо про існування поняття «переносник хвороби».

На сьогоднішній день маємо наступну картину: із 16 вчителів молодшої ланки 5 перебувають на карантині.

Ліна Костенко колись влучно сказала: «Кожному поколінню сняться свої кошмари…» Сподіваємось, що страшний сон нашого покоління найближчим часом скінчиться. Та не забуваємо, що є багато речей, які може зробити кожен із нас, щоб уберегти себе, свою родину та оточуючих від небезпеки хвороби. Будьте сумлінними, будьте свідомими, будьте небайдужими.

Пам’ятайте: дотримуючись санітарних норм, ви вже робите велику справу – свій внесок у спокійне та здорове майбутнє нашого села та країни!

13 жовтня у Щасливському НВК відбудеться зустріч старшокласників із земляками – воїнами АТО/ООС, учасниками бойових дій на сході України.13 жовтня у Щасливському НВК відбудеться зустріч старшокласників із земляками – воїнами АТО/ООС, учасниками бойових дій на сході України.

13 жовтня у Щасливському НВК відбудеться зустріч старшокласників із земляками – воїнами АТО/ООС, учасниками бойових дій на сході України. 14 жовтня українці відзначають низку знакових ...

Колонка директора

До Дня пам’яті та примирення, Свята перемоги над нацизмом у Другій світовій війніДо Дня пам’яті та примирення, Свята перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

До Дня пам’яті та примирення, Свята перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «Правічні схили, предківські причали, Билинами оспівані холми Мовчали скорбно, і велично ждали, ...

Колонка директора