Спорт

Спорт в школі

Інформаційна довідка 2020 – загальний опис команди

Команди футбольного клубу «КОДЮСШ» Щасливе вікових категорій від U-10 до  U-17 базуються в Щасливому, Київської області на базі Щасливського НВК.

   Загалом в  «КОДЮСШ» Щасливе навчаються 127 футболістів та працює 9 тренерів, з них 3 тренера-сумісники.

   Збірні команди футбольного клубу «КОДЮСШ»-Щасливе беруть  участь у всіх футбольних змаганнях, які проводять асоціації футболу Київської області та України. В чемпіонаті України з футболу серед дитячо-юнацьких спортивних закладів (Вища ліга) ФК «КОДЮСШ» Щасливе представляють  чотири  вікові  групи:  U-14, U-15, U-16, U-17. В чемпіонаті  Київської області (Вища ліга) ФК «КОДЮСШ» Щасливе представляють  дві  вікові  групи   U-15 та U-17, та в різних міжобласних змаганнях та турнірах де посідають призові місця.

   Футбольні команди «КОДЮСШ» Щасливе с. Щасливе Бориспільського району Київської області мають славне минуле та достатньо успішно виступають у Вищій лізі, Чемпіонаті  Київської області та Чемпіонаті ДЮФЛ України.

   Чемпіонат України ДЮФЛ складається з трьох ліг – Еліт ліга, Вища і Перша ліга. Вища ліга  поділена на 4 групи   по 10 команд в кожній віковій групі (U-14, U-15, U-16, U-17), де грають такі команди як  «Десна» та «Юність» Чернігів, «Арсенал» Київ, «Полісся» Житомир,     «Колос» Ковалівка, «Локомотив» Київ, «Металіст 1925» Харків, «ДЮФШ ФК Ворскла» Полтава, «МФК Кремінь» Кременчук, «Зірка» Кропивницький, «СДЮШОР Черкаси», «Металург» Запоріжжя, «ДЮСШ Херсон»,  «ДЮФК Маріуполь»,  «СДЮСШОР Миколаїв», «СДЮСШОР-Ужгород», «Буковина» Чернівці, «Волинь» Луцьк, «Прикарпаття» Івано-Франківськ та багато інших команд.

   За останні чотири роки команди «КОДЮСШ» Щасливе займали місця в середині турнірної таблиці Чемпіонату України (Вища ліга) та призові місця в Чемпіонаті  Київської області (Вища ліга). Вся загальна інформація по виступам команд за останні чотири роки є на сайті  https://duflu.org.ua/vyshha-liga/

   Найвищим командним досягненням є вихід команди U-15 у фінал  Чемпіонату України ДЮФЛ в сезоні 2017/18 роках, де зайняла 7 місце після таких команд професійних клубів, як «Шахтар» Донецьк, «Динамо» Київ, «Карпати» м. Львів, «Дніпро» м. Дніпро, ФК «Скала» (Моршин).

   Тут створені усі умови для тренувального процесу. Не менш важлива мета – футбольного клубу «КОДЮСШ» Щасливе – пропаганда здорового способу життя.

   Ми залучаємо дітей до занять спортом, завдяки чому поліпшується їхнє здоров’я та знижується рівень захворюваності.

Турнірна таблиця:

ТУРНІР З ФУТБОЛУ “ЩАСЛИВСЬКА ЗИМА-2021”

З 5 по 7 лютого на базі Щасливського НВК за сприяння ФК «Арсенал» проходив турнір з футболу серед київських команд «Щасливська зима-2021». Організаторами турніру виступили Пристолична сільська рада (голова Каськів М.І.), ОНЗ Щасливський НВК та Київська обласна дитячо-юнацька спортивна школа. Відповідальним за проведення заходу був тренер Заболотний А.А.

Щасливе не тільки приймало гостей, але й було представлене як учасник командою U-14 «Арсенал-Щасливе» (2007 р.н., тренер Деревінський О.М.), яка посіла 4 місце в турнірній таблиці, поступившись лідерством трьом київським командам – «Восход» (тренер Онищенко Є.О.), «Столиця-2007» (тренер Чикульов І.А.) та «Титан» (тренер Сендеркін І.С.)