СЛОВО ПРО КОЛЕГУ

СЛОВО ПРО КОЛЕГУ

ОНЗ Щасливський НВК розпочинає нову рубрику «Слово про колегу», в рамках якої ми будемо знайомити вас із дописами вчителів про своїх співробітників освітянської ниви.

О.В. Пестовнікова: “Запорука мого успіху – це сім’я та підтримка колег”

Якщо чесно, то це вже не новина, що Щасливському НВК є чим і ким пишатися. Якщо ви хоч раз переступили поріг нашої школи, ви точно знаєте, про що я пишу. Сьогодні – це історія успіху і майстерності моєї колеги Оксани Василівни Пестовнікової. О, тут я можу писати вічність, тому що вона – не тільки моя колега і подруга, а рідна душа і людина, якою я просто захоплююся і впевнена, що читачі теж.

Декілька днів дому Оксана Василівна успішно пройшла сертифікацію і, повірте мені на слово, як першопрохідцю , цим варто пишатися і прокричати на весь світ. Сьогодні ми розкриємо, Оксано Василівно, на загал Ваш секрет успіху.

Чи було це просто – неправда, але було цікаво, по-новому і інакше, ніж ми всі до цього звикли. Пережиті хвилювання схожі на вулкан Етна, які у будь-який момент можуть зірватися, але вміння, набуті впродовж 20-ти років роботи у школі, просто так не викинеш на смітник.

Першим етапом сертифікації було ЗНО. І за таким збігом обставин, у сім’ї Пестовнікових до ЗНО готувалися всі. У мами – ЗНО для вчителів, у сина – ЗНО для одинадцятикласників. Тут уже діватися нікуди: підтримка і подвійне хвилювання водночас. Усі ж здавали ЗНО? Тут без коментарів.

Другий етап – самооцінювання-анкетування. Оксана Василівна – креативний вчитель, не боїться викликів і інноваційних технологій, активний учасник та ініціатор навчання для вчителів, проводить різного рівня семінари (від районних до Всеукраїнських), тому цей етап теж – DONE.

Третій етап – вивчення педагогічного досвіду. Цього року пандемія внесла свої корективи у даний етап, і він відбувся онлайн, але відповідальності було не менше. Я завжди порівнюю роботу вчителя із роботою пекаря, який кожного дня пече хліб. Хліб він може замісити і випекти із закрити очима, як вчителі написати і провести урок, а от яким вийде той хліб, залежить від навичок і настрою працівника. Тож вміння і позитивний настрій – запорука отримання найвищих балів проходження сертифікації.

У кожного з нас є своя мета. Вона допомагає нам прокидатися, пити вранішню каву або чай, поспішати на роботу. У кожного з нас є своя мотивація до праці: заробіток (великий, середній, достатній, все одно який), обіцянка (собі, чоловіку чи дружині, батькам) або (як би це банально не звучало) любов до свої роботи і дітей, яка допомагає йти до вершин через свою майстерність. Ось так просто, але ми розкрили, Оксано Василівно, Ваш секрет успіху. «А де ж він?» – запитаєте Ви. – «А він читається між рядками»

P.S. Ледве не забула: сім’я і колеги – це та група підтримки, яка була завжди поряд.

З повагою, Дудар Єлизавета

Олексій Перегуда: «Нехай ялинка залишається у лісі!»Олексій Перегуда: «Нехай ялинка залишається у лісі!»

Олексій Перегуда: «Нехай ялинка залишається у лісі!» (МАЙБУТНІ ВИПУСКНИКИ ОНЗ ЩАСЛИВСЬКИЙ НВК ПІДТРИМУЮТЬ НОВОРІЧНУ АКЦІЮ) Незабаром Новий рік та Різдво. Ці свята здавна для всіх ...

Життя закладу

Міжнародна акція “Всесвітній день прибирання”Міжнародна акція “Всесвітній день прибирання”

Міжнародна акція “Всесвітній день прибирання” 18-го вересня учні ОНЗ Щасливський НВК охоче, з почуттям особливої відповідальності долучилися до Міжнародної акції “Всесвітній день прибирання” – wored ...

Життя закладу

День української писемності та мови.День української писемності та мови.

День української писемності та мови.  Сьогодні, 9 листопада, День української писемності та мови. З нагоди свята учні та учителі ОНЗ Щасливський НВК, як і тисячі прихильників ...

Життя закладу