СЛОВО ПРО КОЛЕГУ

СЛОВО ПРО КОЛЕГУ

ОНЗ Щасливський НВК розпочинає нову рубрику «Слово про колегу», в рамках якої ми будемо знайомити вас із дописами вчителів про своїх співробітників освітянської ниви.

О.В. Пестовнікова: “Запорука мого успіху – це сім’я та підтримка колег”

Якщо чесно, то це вже не новина, що Щасливському НВК є чим і ким пишатися. Якщо ви хоч раз переступили поріг нашої школи, ви точно знаєте, про що я пишу. Сьогодні – це історія успіху і майстерності моєї колеги Оксани Василівни Пестовнікової. О, тут я можу писати вічність, тому що вона – не тільки моя колега і подруга, а рідна душа і людина, якою я просто захоплююся і впевнена, що читачі теж.

Декілька днів дому Оксана Василівна успішно пройшла сертифікацію і, повірте мені на слово, як першопрохідцю , цим варто пишатися і прокричати на весь світ. Сьогодні ми розкриємо, Оксано Василівно, на загал Ваш секрет успіху.

Чи було це просто – неправда, але було цікаво, по-новому і інакше, ніж ми всі до цього звикли. Пережиті хвилювання схожі на вулкан Етна, які у будь-який момент можуть зірватися, але вміння, набуті впродовж 20-ти років роботи у школі, просто так не викинеш на смітник.

Першим етапом сертифікації було ЗНО. І за таким збігом обставин, у сім’ї Пестовнікових до ЗНО готувалися всі. У мами – ЗНО для вчителів, у сина – ЗНО для одинадцятикласників. Тут уже діватися нікуди: підтримка і подвійне хвилювання водночас. Усі ж здавали ЗНО? Тут без коментарів.

Другий етап – самооцінювання-анкетування. Оксана Василівна – креативний вчитель, не боїться викликів і інноваційних технологій, активний учасник та ініціатор навчання для вчителів, проводить різного рівня семінари (від районних до Всеукраїнських), тому цей етап теж – DONE.

Третій етап – вивчення педагогічного досвіду. Цього року пандемія внесла свої корективи у даний етап, і він відбувся онлайн, але відповідальності було не менше. Я завжди порівнюю роботу вчителя із роботою пекаря, який кожного дня пече хліб. Хліб він може замісити і випекти із закрити очима, як вчителі написати і провести урок, а от яким вийде той хліб, залежить від навичок і настрою працівника. Тож вміння і позитивний настрій – запорука отримання найвищих балів проходження сертифікації.

У кожного з нас є своя мета. Вона допомагає нам прокидатися, пити вранішню каву або чай, поспішати на роботу. У кожного з нас є своя мотивація до праці: заробіток (великий, середній, достатній, все одно який), обіцянка (собі, чоловіку чи дружині, батькам) або (як би це банально не звучало) любов до свої роботи і дітей, яка допомагає йти до вершин через свою майстерність. Ось так просто, але ми розкрили, Оксано Василівно, Ваш секрет успіху. «А де ж він?» – запитаєте Ви. – «А він читається між рядками»

P.S. Ледве не забула: сім’я і колеги – це та група підтримки, яка була завжди поряд.

З повагою, Дудар Єлизавета

Телеміст ОНЗ Щасливський НВК-Смілянська школа-колегіум: продуктивна співпраця та обмін досвідомТелеміст ОНЗ Щасливський НВК-Смілянська школа-колегіум: продуктивна співпраця та обмін досвідом

Телеміст ОНЗ Щасливський НВК-Смілянська школа-колегіум: продуктивна співпраця та обмін досвідом Рушійною силою розвитку будь-якого закладу є співпраця та готовність переймати досвід, охоче ділитися ним та ...

Життя закладу