Слово про велику УКРАЇНКУ

Слово про велику УКРАЇНКУ

Сьогодні минає 150 років від дня народження великої української поетеси, драматурга Лесі Українки. Ніби й солідна дата, але не для неї.

Серед чисельних заходів до ювілею поетеси, проведених цими днями в ОНЗ Щасливський НВК, – літературно-музична вітальня на тему «Я житиму сльозою серед співів». Наші вихованці та вчителі вшанували пам’ять своєї всесвітньо відомої співвітчизниці і словом, і піснею, у яких (як би сказала сама письменниця) «усе відбилося, як в морі». Тож не забудьмо згадати її, пам’ятаймо про її світлу, сповнену любові до рідної землі, душу.

Леся для нас, українців, завжди залишиться в образі юної синьоокої доньки України, сильної і ніжної, мужньої і люблячої.Вона навчилась читати у чотири роки, у п’ять написала першу музичну п’єсу, у шість майстерно вишивала, у дев’ять написала перший вірш, у дев’ятнадцять – підручник для сестри «Стародавні історії».

Надзвичайно інтелектуальна, орієнтована на Європейські цінності. Знала досконало з десяток мов. Читала в оригіналі англійською, німецькою, французькою, італійською.

Вона є прикладом для кожного з нас, уособленням сили волі, терпіння і любові до рідної України.

Її твори залюбки читають, як діти так і дорослі, бо вони наповнені великою любов’ю до української природи, історії, культури, до рідної землі. Вони нас навчають непідробному патріотизму та виняткової віри в людину.

Пронесемо незгасимий вогонь її душі через покоління, бо її слово, що ніби тая «твердая криця» вже багато років стоїть на варті нашої волі і свободи та закликає нас «змагатися за нове життя».

Конкурс “НАША ШКОЛА НАЙКРАЩА” – 2020.Конкурс “НАША ШКОЛА НАЙКРАЩА” – 2020.

ОНЗ Щасливський НВК переможець у конкурсі “НАША ШКОЛА НАЙКРАЩА” – 2020. Вітаємо педагогічний колектив ОНЗ Щасливський НВК з високою відзнакою! Наш заклад став переможцем у ...

Життя закладу

СЛОВО ПРО КОЛЕГУСЛОВО ПРО КОЛЕГУ

СЛОВО ПРО КОЛЕГУ ОНЗ Щасливський НВК продовжує рубрику «Слово про колегу», в рамках якої ми знайомимо вас із дописами вчителів про своїх співробітників освітянської ниви. ...

Життя закладу