ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ

ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ

У школі починається підготовка до нового навчального року.

Шановні батьки майбутніх першокласників, діти яких не відвідують дошкільні заклади. Для ваших дітей щосереди будуть організовані заняття. З їх тематикою можна ознайомитися на сайті.

Заняття проходитимуть кожної середи о 14.10 у кабінеті №212.

10.02.2021. Вч. Карпенко Л.А.

Знайомство. Школа

Мета: познайомитися з учнями; повторити правила спiлкування з дорослими, однолiтками; ознайомити учнiв iз зошитом в клітинку, вимогами до оформлення зошита; повторити назви геометричних фiгур; поняття «ліворуч», «праворуч».

17.02.2021. Вч. Племянник І.М.

Школа. Навчальнi речi

Мета: ознайомити учнiв iз новими словами; розвивати умiння давати вiдповiдi на запитання українською мовою; продовжувати ознайомлення iз зошитом у клiтинку; виховувати дбайливе ставлення до своїх i чужих речей.

24.02.2021. Вч. Білик С.П.

Кольори. Письмо прямих і похилих ліній.

Мета: ознайомити дiтей iз назвами кольорiв; збагачувати лексичний запас; вчити будувати речення; уточнити i поглибити уявлення дiтей про процес i результат лiчби; розкрити правила лiчби. давати первісні знання про органи артикуляційного апарату; готувати дітей до навчання грамоті (письму).

03.03.2021. Вч. Рудківська Т.Д.

Овочi. Фрукти. Усна лічба. Числа від 1 до 5. Поняття «попереднє», «наступне» число.

Мета: Розширювати словник, збагачувати знання дітей про овочі, фрукти, розвивати зв’язне мовлення, уміння будувати речення українською мовою, розвивати інтерес до навчання; учити правильно тримати ручку, олівець, сидіти за партою; розвивати дрібні м’язи руки; продовжити формувати уявлення про число та рахунок; ввести поняття «попереднє», «наступне» число.

10.03.2021. Вч. Карпенко Л.А.

Моя сім’я. Цифри від 6 до 10. В країні геометричних фігур.

Мета: Розширювати і поповнювати знання дітей про сім’ю. Розвивати зв’язне мовлення,вміння спілкуватися з однолітками. Розвивати вміння робити звуковий аналіз слів та навички письма в зошиті. Ознайомити з цифрами 5 – 10. Вчити розпізнавати геометричні фігури. Вдосконалювати вміння правильно користуватись письмовим приладдям. Розвивати кисті рук, готувати до письма.

17.03.2021. Вч. Племянник І.М.

Одяг. Взуття. Проведення різноманітних ліній.

Мета: ознайомити дiтей iз новими словами; продовжувати розвивати мовлення дiтей; пояснити змiст дiї додавання; навчити дiтей складати i читати приклади за практичними дiями i малюнками.

24.03.2021. Вч. Білик С.П.

Посуд. Графічний диктант

Мета: ознайомити учнiв iз новими словами, багатозначними словами; розвивати умiння давати вiдповiдi на запитання українською мовою; продовжувати ознайомлення iз зошитом у косу лінію; вчитися працювати на пепері в кітинку, виховувати дбайливе ставлення до своїх i чужих речей, інтерес до навчання.

07.04.2021. Вч. Рудківська Т.Д.

Ми мислимо творчо

Мета: вчити творчо мислити, далі вчити класифікувати предмети; розвивати зорове сприйняття та уважність; виховувати інтерес до навчання.

14.04.2021. Вч. Карпенко Л.А.

Інструменти

Мета: розширювати словник, збагачувати знання дітей про інструменти, розвивати зв’язне мовлення, уміння будувати речення українською мовою, розвивати інтерес до навчання; готувати дітей до навчання грамоті (письму); учити правильно тримати ручку, олівець, сидіти за партою; розвивати дрібні м’язи руки; виховувати інтерес до навчання, школи.

21.04.2021. Вч. Племянник І.М.

В країні ввічливості

Мета: учити використовувати ввічливі слова у різних ситуаціях, розвивати фонематичний слух, зорове сприйняття, наочно-образне мислення, підвищувати рівень саморегуляції під час виконання письмових дій, виховувати ввічлливе ставлення один до одного.

28.04.2021. Вч. Білик С.П.

Моя країна

Мета: вчити дітей творчо мислити, збагачувати знання дітей про рідну країну, розвивати мовлення, вміння висловлювати свої думки аналізувати предмети; розвивати логічне мислення, вправлятися у прямій та зворотній лічбі.виховувати патріотичні почуття.

05.05.2021. Вч. Рудківська Т.Д.

Транспорт. Абетка пішохода

Мета: збагачувати знання дітей про різні види транспорту, формувати практичні навички виконання правил дорожнього руху, розвивати асоціативне мислення, репродуктивну уяву, логічне мислення та саморегуляцію; виховувати самостійність, акуратність.

12.05.2021. Вч. Карпенко Л.А.

Моє рідне село

Мета: формувати системне бачення світу, вміння висловлювати свої думки, просторові уявлення; розвивати вміння орієнтуватися на аркуші паперу, логічне мислення.

19.05.2021. Вч. Племянник І.М.

Що ми знаємо та вміємо?

Мета: підвести підсумок підготовчих занять майбутніх першокласників.

Розвивати мовлення, вміння висловлювати свої думки, мислення.

Виховувати любов і повагу до своїх родин, пожати старших, берегти природу.

Вчимося автономії навчального закладуВчимося автономії навчального закладу

Вчимося автономії навчального закладу 45 директорів закладів загальної середньої освіти різних регіонів Київщини цього року стали слухачами обласного майстер-класу з проблеми «Автономія закладу освіти». Захід ...

Новини

ЗМІНЮЄМО ОСВІТНІЙ ПРОСТІР: встановлено сучасні лавки на подвір’ї школиЗМІНЮЄМО ОСВІТНІЙ ПРОСТІР: встановлено сучасні лавки на подвір’ї школи

ЗМІНЮЄМО ОСВІТНІЙ ПРОСТІР: встановлено сучасні лавки на подвір’ї школи Шкільне подвір’я Щасливського НВК стало ще красивішим та більш затишним: його облаштовано зручними лавочками, на яких можна ...

Новини

Важлива інформація !!!Важлива інформація !!!

Шановні батьки та особи, що їх замінюють! З метою визначення особливих освітніх потреб дитини, розроблення рекомендацій щодо освітньої програми, надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг відповідно ...

Батькам