Продовжуємо плідну співпрацю з МВ «Розумники»

Продовжуємо плідну співпрацю з МВ «Розумники»

4 лютого у ОНЗ Щасливський НВК проведено фокус-заняття з проблем використання STEM-технологій та сучасного технічного та цифрового обладнання, без якого неможливо собі уявити сучасний урок.

ОНЗ Щасливський НВК висловлює подяку команді тренерів мультимедійного видавництва Тм Розумники за змістовну та корисну лекцію на тему «Налаштування та подальше використання цифрових лабораторій Еinstein на уроках фізики, хімії та біології».

Спеціалісти видавництва дали роз’яснення щодо широкого спектру функціоналу вищезгаданого обладнання, процедури автоматизованого збору та обробки даних експериментів. Зокрема, вчителів було детально проінформовано про технічні можливості цифрового вимірювального комплексу, які дозволяють перетворювати звичайний комп’ютер, планшет чи смартфон у повноцінну цифрову природничо-наукову лабораторію.

У перспективі це дозволить суттєво розширити арсенал педагогічних засобів вчителів на уроках фізики, хімії та біології під час проведення практичної частини (лабораторних робіт, експериментів, дослідів).

СЛОВО ПРО КОЛЕГУСЛОВО ПРО КОЛЕГУ

СЛОВО ПРО КОЛЕГУ ОНЗ Щасливський НВК розпочинає нову рубрику «Слово про колегу», в рамках якої ми будемо знайомити вас із дописами вчителів про своїх співробітників ...

Життя закладу

Свято грації, ніжності та краси у ЩасливомуСвято грації, ніжності та краси у Щасливому

Свято грації, ніжності та краси у Щасливому В останній день зими в затишній та ошатній спортивній залі ОНЗ Щасливський НВК відбувся традиційний відкритий турнір з ...

Життя закладу