ПРИВІТ, ЛЮБІ ДРУЗІ!

ПРИВІТ, ЛЮБІ ДРУЗІ!

ЛИСТ ЩАСТЯ ВІД УЧНІВ ОНЗ ЩАСЛИВСЬКИЙ НВК

“…і якби на те моя воля,

написала б я скрізь курсивами:

— Так багато на світі горя,

люди, будьте взаємно красивими!”

Ліна Костенко

Ми живемо в мальовничому селі Щасливе на Київщині. Не випадково кажуть, що жителі нашого села щасливі, адже проживають у такому казковому місці та ще й з такою щасливою назвою.

Діти у нашій школі дуже веселі, дружні, активні, творчі. Ми намагаємося ніколи не сваритися та допомагаємо один одному. Ми, як сім’я, разом долаємо труднощі та святкуємо перемоги. Підтримуємо один одного і підбадьорюємо. Кожен – особистість. У кожного – свої смаки. Але ми знаходимо й спільне. Дуже любимо мандрувати, і тому часто їздимо на екскурсії у цікаві місця. Кожен із учнів створює і доповнює один одного, адже кожен має своє захоплення, і всі вони такі різні й цікаві, що важко перерахувати всі. Тільки тим людям, з якими переживаєш найяскравіші моменти життя, які завжди вислухають і порадять, ти можеш довіряти та покладатися на них. От ми якраз такими і є.

У переддень святкування Міжнародного дня щастя ми хочемо вам побажати ніколи не сумувати та завжди посміхатися. Щоб вам сонечко світило своїми сонячними зайчиками, а дощ повертався і йшов геть. Хочеться просто побажати вам здоров’я, удачі, успіхів, любові та найголовніше – щастя. Кажуть, що щастя належить безстрашним! Насправді, це не так. Кожен, хто глибоко в душі хоче бути щасливим, той обов’язково ним і буде. Тож нехай у кожного з вас буде своє, але таке бажане, особливе щастя, таке… про яке ви мрієте!

З повагою і найкращими побажаннями учні ОНЗ Щасливський НВК

Вітаємо переможців конкурсу «Люби і знай свій рідний край»Вітаємо переможців конкурсу «Люби і знай свій рідний край»

Вітаємо переможців конкурсу «Люби і знай свій рідний край» Вітаємо призерів обласного конкурсу «Люби і знай свій рідний край»,що проводився в рамках Програми «Київщина заповідна», ...

Життя закладу