Перше вересня

Перше вересня

Перше вересня – завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, оновленими кабінетами і, звичайно, першим дзвоником.

На святковій лінійці по-особливому тепло вітали найменших учасників.

Цього року для 140-ка першокласників, які переступили поріг нашої школи, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька на шляху до Країни Знань.

Для одинадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, щоб вчитися і працювати, творити свою Державу.

Петренко Руслана та Хомутков Даніїл дали Перший дзвінок, до якого долучилися стоголосним дзвоном першокласники.

Батьки та учні підтримали акцію «Благодійність замість квітів», зібрані кошти від якої будуть передані онкохворим дітям сіл Щасливе та Проліски.

Першокласники та їх батьки з великим задоволенням долучилися до акції «Посади дерево – збережи життя», зробивши цим справжній подарунок планеті та людям.

Мабуть, у кожній сім’ї цей день радісний. Адже гарний початок є запорукою вдалого навчального року, гідних успіхів у навчанні. Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!

Зустріч з науковцями Данії та АвстраліїЗустріч з науковцями Данії та Австралії

ВИВЧЕННЯ LEGO FONDATION РАЗОМ ЗІ ЩАСЛИВСЬКИМИ ДІТЬМИ Діяльнісні методи навчання в початковій школі. Навчання через гру: залучення LEGO у освітній процес Нової української школи26 листопада ...

Новини

TALENT SHOWTALENT SHOW

TALENT SHOW У стінах ОНЗ Щасливський НВК було проведено свято для учнів початкової школи, на якому наймолодші любителі англійської мови проявили безліч талантів. Глядачі із ...

Новини