ОНЗ Щасливський НВК презентував освітні та наукові досягнення

ОНЗ Щасливський НВК презентував освітні та наукові досягнення

У рамках ряду онлайн-конференцій та майстер-класів, проведених Київським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних кадрів, ОНЗ Щасливський НВК обмінявся досвідом роботи з іншими закладами освіти.

Доповідачем дискусійної панелі за темою «Автономія закладу загальної середньої освіти» виступив директор нашої школи Йовбак Юрій Юрійович. Він поділився досвідом упровадження принципів автономії у практику роботи нашого закладу, запропонувавши алгоритм втілення автономії як інструменту покращення якості освіти.

У рамках майстер-класу «Професійний розвиток учителя-філолога» заступник директора з навчально-виховної роботи Тригуб Ірина Анатоліївна доповіла про професійний розвиток вчителя-філолога, детально окреслила особливості методичної компетентності вчителя та її складові.

За результатами конференції доповідачам вручені сертифікати за активну і плідну участь у роботі конференції.

За думкою учасників заходу місія конференції виконана, робота була цікавою, ефективною і дозволила встановити нові контакти, окреслити нові перспективи розвитку та співробітництва освітніх закладів.

“Ламаючи стереотипи”: фестиваль соціальних проєктів“Ламаючи стереотипи”: фестиваль соціальних проєктів

“Ламаючи стереотипи”: фестиваль соціальних проєктів ОНЗ Щасливський НВК радий повідомити про старт весняного фестивалю учнівських соціальних проєктів “Ламаючи стереотипи”, який буде проведено спільно із Пристоличною сільською ...

Новини

До уваги батьків майбутніх першокласників!До уваги батьків майбутніх першокласників!

До уваги батьків майбутніх першокласників! У середу, 2 червня, о 18:00 у Щасливському НВК відбудуться збори батьків майбутніх першокласників. Прохання у ході зборів цілковито дотримуватись ...

Новини