Обласний майстер-клас з основ здоров’я

Обласний майстер-клас з основ здоров’я

22 квітня 2021 року в режимі Zoom-конференції відбулося заключне заняття обласного майстер-класу Бортник Ніни Іванівни, вчителя основ здоров’я, практичного психолога ОНЗ Щасливський НВК, із теми «Формування психічної і соціальної складових здоров’я на уроках основ здоров’я у 5-9 класах та в позаурочний час».

У роботі майстер-класу взяли участь 22 учителів основ здоров’я Київської області та завідувач відділу хімії, біології, екології та основ здоров’я КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Матущенко Тетяна Антонівна.

Ніна Іванівна Бортник зосередила увагу присутніх на важливості створення психологічного комфорту на уроці, як одного із головних засобів розв’язання завдання – навчити дитину успішно вчитися. Зупинилася на можливостях і особливостях проведення вправ на зняття емоційного напруження, психологічної саморегуляції, а також на формувальне оцінювання та рефлексію.Педагоги побували на віртуальному уроці у 6 класі із теми «Засоби комунікації.

Навички спілкування» у вчительки із с. Вороньків Бориспільського району Рябоконь Валентини Павлівни.Учителька біології, хімії, основ здоров’я Гоголівського НВО Броварського району Бобко Людмила Михайлівна, поділилася досвідом застосування інтерактивних методів навчання психосоціальним компетентностям на уроках основ здоров’я презентувавши урок на тему: «Поняття конфлікту. Види і способи розв’язання конфлікту».

А вчителька біології, основ здоров’я Фудар Наталія Ігорівна із Селичівського НВК поділилася власним досвідом застосування інтерактивних вправ.Усі учасники долучилися до активного обговорення можливостей зробити процес формування психосоціальних компетентностей більш цікавим та ефективним.По завершенню майстер-класу відбулася рефлексія учасників, обговорення та обмін думками щодо можливостей творчого використання даного авторського досвіду в особистій практиці для створення власних оригінальних підходів у моделюванні сучасних традиційних та дистанційних уроків.

Педагоги висловили щиру подяку організаторам за цікавий, змістовний, позитивний і креативний майстер-клас.

Конкурс “НАША ШКОЛА НАЙКРАЩА” – 2020.Конкурс “НАША ШКОЛА НАЙКРАЩА” – 2020.

ОНЗ Щасливський НВК переможець у конкурсі “НАША ШКОЛА НАЙКРАЩА” – 2020. Вітаємо педагогічний колектив ОНЗ Щасливський НВК з високою відзнакою! Наш заклад став переможцем у ...

Життя закладу

“Ламаючи стереотипи”: фестиваль соціальних проєктів“Ламаючи стереотипи”: фестиваль соціальних проєктів

“Ламаючи стереотипи”: фестиваль соціальних проєктів ОНЗ Щасливський НВК продовжує весняний фестиваль учнівських соціальних проєктів “Ламаючи стереотипи”, який проводиться спільно із Пристоличною сільською радою. Пропонуємо вашій ...

Життя закладу