Обласний майстер-клас для вчителів основ здоров’я

Обласний майстер-клас для вчителів основ здоров’я

21 січня 2021 року в ОНЗ Щасливський НВК проведено перше заняття обласного майстер-класу для вчителів основ здоров’я з теми «Формування психічної і соціальної складових здоров’я на уроках основ здоров’я у 5-9 класах та в позаурочний час». У заході взяли участь 21 учитель та завідувач відділу хімії, біології, екології та основ здоров’я КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Тетяна Антонівна Матущенко.

Бортник Ніна Іванівна в режимі онлайн-конференції ознайомила учителів з власним досвідом практичного використання сучасних педагогічних технологій у процесі формування психосоціальних компетентностей на уроках основ здоров’я у 5-9 класах в умовах модернізації змісту освіти.

Педагоги отримали як цікаву інформацію, так і позитивні емоції та враження.

Висловлюємо щиру подяку вчительці за ініціативність та професіоналізму проведенні майстер-класу.

Мистецький конкурс «Краща ілюстрація до творів Лесі Українки»Мистецький конкурс «Краща ілюстрація до творів Лесі Українки»

Мистецький конкурс «Краща ілюстрація до творів Лесі Українки» Талановиті учні 1-4 класів взяли активну участь у мистецькому конкурсі «Краща ілюстрація до творів Лесі Українки». Діти ...

Життя закладу