Нові комплекти «Я – дослідник» для першокласників ОНЗ «Щасливський НВК»: інвестиція у майбутнє

Нові комплекти «Я – дослідник» для першокласників ОНЗ «Щасливський НВК»: інвестиція у майбутнє

Першокласники ОНЗ «Щасливський НВК» отримали нові комплекти «Я – дослідник 2.0» для вивчення дисципліни «Я досліджую світ». В їхній склад входять зошити-посібники у 7 частинах для вчителів та учнів, а також подарункові набори для дітей для занять на уроках. Крім цього, даний комплект передбачає мультимедійну підтримку курсу.

Чим корисний такий проєкт і чому він вважається перспективним для Нової української школи на думку освітян, розповіла нам вчитель початкових класів Пролісківської філії нашого ОНЗ Кириченко Оксана Анатоліївна.

– Чому серед десятків інноваційних для України експериментів проєкт «Я – дослідник» займає особливе місце?

Так, дійсно, в Україні сьогодні налічується більше десятка експериментальних проєктів, які успішно впроваджуються в школах. Але жодний з них не передбачає сучасної реалізації предмета «Я досліджую світ», який є порівняно новим для шкіл. Ця дисципліна в майбутньому допоможе учням краще опанувати фізику, хімію, географію, біологію та математику. Саме тому на вивчення предмету «Я досліджую світ» відводиться до половини всього навчального часу.

– Проєкт є сфокусованим на вивченні математичних та природничих дисциплін. Ми можемо вважати його своєрідною освітньою інвестицією у подальше навчання дітей?

Звичайно. Курс «Я досліджую світ» закладає фундамент знань учнів з математичних та природничо-наукових дисциплін. При цьому вчитель користується новітніми методиками та сучасними навчальними засобами, що посилює інтерес та мотивацію учнів.Взагалі, базова мета курсу – підвищити математичну грамотність дітей, тим самим готуючи їх до життя у нашому мінливому, насиченому технологіями світі.

При цьому предмет «Я досліджую світ» повністю корелює із проголошенням 2020/2021 навчального року Роком математики, а також враховує інноваційний STEM-підхід в освіті.

– Матеріали комплекту «Я – дослідник» є додатками до основного підручника, який надає держава для вивчення предмету «Я досліджую світ», і не є обов’язковими. У чому потреба доповнювати його таким обладнанням?

Перш за все, даний комплект – не просто набір посібників. Він включає в себе обладнання, навчальні матеріали, розробки всіх уроків, мультимедійний контент, систему моніторингу знань учнів, лепбуки, заготовки для ігор та моделювання тощо.

По-друге, така система навчання полегшує сприйняття матеріалу дітьми, його викладання учителям та демонстрацію. Тобто комплект являє собою готовий набір усього необхідного учню для успішного опанування основ математики та природничих наук.І по-третє, не менш важливо, дітям не доведеться перевантажувати рюкзак додатковими підручниками, зошитами та іншими матеріалами.

– На вашу думку, як вчителя-практика, чому в реальності може навчити дитину курс «Я досліджую світ» у поєднанні із навчальними комплектами «Я – дослідник»?

Ефективність та корисність курсу та інноваційних матеріалів полягає в тому, що ми формуємо в учнях вміння логічно та критично мислити, грамотно та лаконічно виражати свої думки, робити висновки, узагальнювати, аналізувати, співпрацювати з іншими дітьми. Крім цього, в ході досліджень маємо змогу навчити учнів швидко та правильно визначати проблему, обираючи оптимальний шлях її вирішення. Не говорячи вже про те, що при вивченні предмету дитина самореалізується та знаходить власні вподобання, означує для себе коло інтересів на майбутнє.

ВЧИТЕЛІ ЩАСЛИВОГО НАЛАГОДЖУЮТЬ ПАРТНЕРСЬКІ СТОСУНКИ З ОСВІТЯНАМИ СТОЛИЦІВЧИТЕЛІ ЩАСЛИВОГО НАЛАГОДЖУЮТЬ ПАРТНЕРСЬКІ СТОСУНКИ З ОСВІТЯНАМИ СТОЛИЦІ

ВЧИТЕЛІ ЩАСЛИВОГО НАЛАГОДЖУЮТЬ ПАРТНЕРСЬКІ СТОСУНКИ З ОСВІТЯНАМИ СТОЛИЦІ Ю.Йовбак: “Ніхто не може добитися успіху і утриматися на його гребні без постійного навчання.” Цей безпрограшний принцип ...

Новини

«У порівнянні з тим, що діти бачать у віртуальному світі, щоденні уроки для них нудні й нецікаві»«У порівнянні з тим, що діти бачать у віртуальному світі, щоденні уроки для них нудні й нецікаві»

Ю.Ю.Йовбак: «У порівнянні з тим, що діти бачать у віртуальному світі, щоденні уроки для них нудні й нецікаві» Перед початком батьківських зборів учнів майбутніх перших ...

Новини

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ СВІТЛИЦІ ІМ. В.О. СУХОМЛИНСЬКОГО В ЩАСЛИВСЬКОМУ НВКУРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ СВІТЛИЦІ ІМ. В.О. СУХОМЛИНСЬКОГО В ЩАСЛИВСЬКОМУ НВК

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ СВІТЛИЦІ ІМ. В.О. СУХОМЛИНСЬКОГО В ЩАСЛИВСЬКОМУ НВК Коли шелестить багряно-золотаве листя і виблискує в повітрі прозора павутина бабиного літа, ми віддаємо шану відомому ...

Новини