Наказ про зарахування учнів до 1-х класів

БОРИСПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ОПОРНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЩАСЛИВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ЛІЦЕЙ-ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ – ДИТЯЧИЙ САДОК»

Н А К А З від 12.06.2020р.

Про зарахування учнів до 1-х класів

На виконання Конституції України, законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про захист персональних даних», постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття загальної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти та науки України від 16 квітня 2018 року № 367 та на підставі заяв батьків (або осіб, які їх замінюють) про зарахування дитини (підлітка) до навчального закладу, особової справи учня та медичної карти

НАКАЗУЮ:

Зарахувати до 1-А класу учнів:

Болгову Алісу Максимівну

Бугай Карину Дмитрівну

Дерев’янко Анастасію Сергіївну

Євдошенка Олексія Сергійовича

Калініченка Іллю Сергійовича

Качуровського Івана Богдановича

Ковтун Дарину Юріївну

Кожіна Артема Олексійовича

Кожіна Романа Олексійовича

Кравченко Єву Олексіївну

Кузьміну Марію Дмитрівну

Литвака Андрія Михайловича

Литвака Дмитра Михайловича

Лук’янчука Івана Васильовича

Науменка Віктора Сергійовича

Панченко Марію Євгенівну

Пєскову Анну Дмитрівну

Пузанова Платона Геннадійовича

Степуру Діану Олександрівну

Ткач Єлизавету Віталіївну

Третьякову Варвару Кирилівну

Удовика Юрія Дмитровича

Федорову Марію Артемівну

Чуба Іллю Романовича

Шишлакову Вероніку Олександрівну

Шияна Данила Юрійовича

Юрченко Христину Олегівну

Ярош Олександру Романівну

Яценко Марію Сергіївну

Зарахувати до 1-Б класу учнів:

Авраменка Данила Сергійовича

Білоконя Максима Максимовича

Бевзан Єву Олексіївну

Бокача Гліба Миколайовича

Бурдейну Крістіну Іванівну

Бутрий Дарину Петрівну

Воробей Олену Олександрівну

Голубецьку Маргариту Василівну

Демченка Олександра Сергійовича

Завальнюка Кирила Євгеновича

Завгороднього Максима Олександровича

Козлову Вероніку Вадимівну

Кравченка Єгора Ернестовича

Кузьменко Марію Олександрівну

Луговського Степана Романовича

Любіча Кіма Едуардовича

Мазуркевича Ореста Сергійовича

Мішину Марію Михайлівну

Мозоль Ясну Юріївну

Отрошко Олександру Миколаївну

Польового Андрія Михайловича

Саєнко Дар’ю Сергіївну

Свеколкіну Марію Вікторівну

Стрішенець Ольгу Михайлівну

Тригуб Анну Володимирівну

Тріщун Вероніку Юріївну

Ханеш Алію Хуссеївну

Челганову Анастасію Валеріївну

Черниш Іванну Романівну

Яблонську Анастасію Миколаївну

Зарахувати до 1-В класу учнів:

Аверіну Анну Сергіївну

Білана Назара Ігоровича

Бозаджи Емілію Віталіївну

Бражник Софію Олексіївну

Бурю Платона Юрійовича

Бучик Катерину Юріївну

Васюту Марію Ігорівну

Волковича Антона Дмитровича

Головко Дарію Вадимівну

Горохова Матвія Андрійовича

Грошка Івана Дмитровича

Керекешу Єлизавету Сергіївну

Ковальову Єву Олексіївну

Клецьку Мішель Валентинівну

Ліпашова Данила Віталійовича

Матковського Владислава Андрійовича

Мацкович Кіру Віталіївну

Машинського Луку Віталійовича

Мельник Анастасію Ярославівну

Моренкова Глєба Сергійовича

Приходька Дмитра Олександровича

Ракшу Кирила Владиславовича

Рибачук Камілу Сергіївну

Сердюка Назарія Олеговича

Фалько Софію Вадимівну

Хмельницьку Валерію Денисівну

Холоденко Єву Володимирівну

Цибу Дмитра Юрійовича

Чупишева Михайла Петровича

Юхименко Іллю Юрійовича

Зарахувати до 1-Г класу учнів:

Галицького Луку Олександровича

Гаспарян Діану Каренівну

Граділенко Валерію В’ячеславівну

Гузенка Назарія Вікторовича

Демчика  Руслана Дмитровича

Деркач Соломію Андріївну

Кабаненко Поліну Олексіївну

Каськіва Костянтина Миколайовича

Клєщенка Олександра Вікторовича

Ковалішину Марію Олександрівну

Комаху Кристину Віталіївну

Куриленка Тимофія Володимировича

Кускового Тимофія Євгенійовича

Лінєйцеву Діану Дмитрівну

Малюк Мілану Олександрівну

Михайлова Валерія Артемовича

Момот Софію Сергіївну

Пензай Камілу Сергіївну

Писаренко Маргариту Костянтинівну

Писаренко Марію Костянтинівну

Плахотніка Деміда Євгеновича

Радіонову Анну Сергіївну

Сороченка Івана Сергійовича

Тищенка Івана Станіславовича

Ходюка Кіріла Івановича

Цілуйко Катерину Миколаївну

Шпольського Михайла Костянтиновича

Зарахувати до 1 класу Пролісківської філії:

Аблякімова Меджита Сервировича

Букаткіну Єлизавету Сергіївну

Буленок Михайла Денисовича

Вексель Леокадію Романівну

Велігоцьку Злату Іванівну

Гаврилко Маргариту Богданівну

Гапошко Софію Юріївну

Гончар Анну Романівну

Григор’єва Богдана Сергійовича

Дубенко Вероніку В’ячеславівну

Кравченко Дарью Владиславівну

Кравчук Марію Юріївну

Кутинця Івана Станіславовича

Леськів Євгенію Олегівну

Мельник Дарію Вікторівну

Мельниченка Кирила Юрійовича

Музичук Софію Ігорівну

Насікан Соломію Андріївну

Савенок Максима Олександровича

Тело Джакомо

Тихонова Нікіту Олеговича

Федоріненка Олексія Євгенійовича

Хижняк Катерину В’ячеславівну

Чаруківську Ганну Станіславівну

Шупікову Олександру Антонівну

Шушкевича Назарія Романовча

Юденкова Олексія Сергійовича

Ярошовець Еву Олексіївну

Призначити класоводами учнів 1-х класів учителів:

1-А класу – Огінську Марину Олександрівну

1-Б класу – Іванюту Віру Степанівну

1-В класу – Ярмак Світлану Андріївну

1-Г класу – Бац Ніну Григорівну

1 класу (Пролісківська філія) –   Кириченко Оксану Анатоліївну

Закріпити за 1-ми класами навчальні кабінети:

за 1-А класом – кабінет №203

за 1-Б класом – кабінет №206

за 1-В класом – кабінет №202

за 1-Г класом – кабінет №208

Заступнику директора з навчально-виховної роботи Братусь Л.В. внести прізвище новоприбулих учнів до алфавітної книги за відповідною літерою.

Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор ОНЗ Ю.Ю. Йовбак

Позначки: