«Мрії мають властивість ставати реальністю!»

«Мрії мають властивість ставати реальністю!»

(СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЄКТ УЧНІВ ОНЗ ЩАСЛИВСЬКИЙ НВК ДО ДНЯ ЩАСТЯ)

ОНЗ Щасливський НВК продовжує весняний фестиваль учнівських соціальних проєктів “Ламаючи стереотипи”, який проводиться спільно із Пристоличною сільською радою.

Зовсім скоро День Щастя – свято мрій, фантазій і добра.

У цей день мають здійснюватися мрії, справджується віра у добро, а сонце світить яскравіше, ніж зазвичай.

Дізнавшись про мрію Анатолія, одного з мешканців Будинку для літніх людей в с. Любарці, ми вирішили здійснити його бажання.

– Я був би дуже щасливим, якби мені безногому поставили у коридорі акваріум, і я б доглядав за рибками (іншого робити не можу), а так би і для себе робота була та й іншим «жителям» будинку було веселіше і приємніше…Ці слова нас дуже вразили.

Ми вирішили подарувати Анатолію бажаний акваріум для рибок. Щиро віримо, що догляд за цими маленькими створіннями принесе в життя тепло та впевненість, що турбота потрібна маленьким беззахисним рибкам. І незважаючи на те, що вони не можуть говорити – вони будуть поглядати на свого нового друга вдячними за турботу очима. І життя стане більш щасливим, наповненим маленькими радощами.Бажаємо всім мріяти та нехай ваші мрії завжди стають дійсністю!

З любов’ю та повагою учні ОНЗ Щасливський НВК

Особлива подяка за допомогу у втіленні проєкту – представницям Шкільного дому нашого ліцею Бойченко Ярославі та Коваль Вікторії.

https://www.facebook.com/100004248100795/videos/2028419490642968

Вчимося автономії навчального закладуВчимося автономії навчального закладу

Вчимося автономії навчального закладу 45 директорів закладів загальної середньої освіти різних регіонів Київщини цього року стали слухачами обласного майстер-класу з проблеми «Автономія закладу освіти». Захід ...

Новини