Ми пам’ятаємо, пишаємося та вшановуємо

Ми пам’ятаємо, пишаємося та вшановуємо

Святий обов’язок нащадків – пам’ятати про ціну війни та перемоги, самопожертви заради миру. Тож у День пам’яті та примирення представники учнівства та педагогічного колективу ОНЗ Щасливський НВК спільно із Пристоличною сільською радою вшанували подвиги загиблих визволителів рідної землі, безцінний внесок ветеранів у роки Другої світової війни.

Традиційно було покладено квіти до Обеліску Слави, запалено вічний вогонь на знак пам’яті, висловлено шану мужнім прадідам та напуття молодому поколінню про важливість збереження історичної пам’яті.

Село Щасливе, будучи заснованим у 1945 році, не відчуло трагізму життя за війни, руїни та страшного пекла. Проте, люди, які стояли у його витоків, його мешканці крізь все життя пронесли пам’ять про ворожі навали та жахи війни, будуючи мирне село заради добробуту майбутніх поколінь.

Тож не забуваймо і ми про трагічні сторінки історії нашого народу, пронесімо в серцях пам’ять про мужність наших предків, їхнє нездоланне бажання жити в мирі та добробуті. Низький уклін та вічна слава мільйонам визволителів рідної землі, які захистили свободу, надію на мирне майбутнє та життя нащадків у злагоді!

День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. 9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) ...

Новини

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ СВІТЛИЦІ ІМ. В.О. СУХОМЛИНСЬКОГО В ЩАСЛИВСЬКОМУ НВКУРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ СВІТЛИЦІ ІМ. В.О. СУХОМЛИНСЬКОГО В ЩАСЛИВСЬКОМУ НВК

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ СВІТЛИЦІ ІМ. В.О. СУХОМЛИНСЬКОГО В ЩАСЛИВСЬКОМУ НВК Коли шелестить багряно-золотаве листя і виблискує в повітрі прозора павутина бабиного літа, ми віддаємо шану відомому ...

Новини