Ми пам’ятаємо, пишаємося та вшановуємо

Ми пам’ятаємо, пишаємося та вшановуємо

Святий обов’язок нащадків – пам’ятати про ціну війни та перемоги, самопожертви заради миру. Тож у День пам’яті та примирення представники учнівства та педагогічного колективу ОНЗ Щасливський НВК спільно із Пристоличною сільською радою вшанували подвиги загиблих визволителів рідної землі, безцінний внесок ветеранів у роки Другої світової війни.

Традиційно було покладено квіти до Обеліску Слави, запалено вічний вогонь на знак пам’яті, висловлено шану мужнім прадідам та напуття молодому поколінню про важливість збереження історичної пам’яті.

Село Щасливе, будучи заснованим у 1945 році, не відчуло трагізму життя за війни, руїни та страшного пекла. Проте, люди, які стояли у його витоків, його мешканці крізь все життя пронесли пам’ять про ворожі навали та жахи війни, будуючи мирне село заради добробуту майбутніх поколінь.

Тож не забуваймо і ми про трагічні сторінки історії нашого народу, пронесімо в серцях пам’ять про мужність наших предків, їхнє нездоланне бажання жити в мирі та добробуті. Низький уклін та вічна слава мільйонам визволителів рідної землі, які захистили свободу, надію на мирне майбутнє та життя нащадків у злагоді!

З Днем вчителя!З Днем вчителя!

З Днем вчителя! З нагоди професійного свята педагогів до ОНЗ Щасливський НВК завітав керівник апарату Бориспільської районної державної адміністрації Київської області Аліханов Георгій Валерійович. Йому ...

Новини

«Мрії мають властивість ставати реальністю!»«Мрії мають властивість ставати реальністю!»

«Мрії мають властивість ставати реальністю!» (СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЄКТ УЧНІВ ОНЗ ЩАСЛИВСЬКИЙ НВК ДО ДНЯ ЩАСТЯ) ОНЗ Щасливський НВК продовжує весняний фестиваль учнівських соціальних проєктів “Ламаючи стереотипи”, ...

Новини