Майстер-клас з психології для вчителів Київщини

Майстер-клас з психології для вчителів Київщини

31 березня 2021 року в режимі Zoom-конференції відбулося друге заняття обласного майстер-класу Бортник Ніни Іванівни, вчителя основ здоров’я, практичного психолога ОНЗ Щасливський НВК, із теми «Формування психічної і соціальної складових здоров’я на уроках основ здоров’я у 5-9 класах та в позаурочний час»

Учасниками заходу стали 20 учителів основ здоров’я Київської області та завідувач відділу хімії, біології, екології та основ здоров’я КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Матущенко Тетяна Антонівна.

Педагоги побували на віртуальному уроці у 7 класі із теми: «Вплив комерційної реклами на здоров’я. Комп’ютерна, ігрова та інтернет-залежність», познайомилися з дієвими практиками у системі формування психосоціальних компетентностей учнів: «Дерево передбачень», «Риб’яча кістка», графічні схеми Венна, попрацювали в онлайн-групах та мали можливість виконати практичні вправи на розвиток уміння розпізнавати власні емоції, розвиток навичок толерантного ставлення до емоцій інших, самоаналізу та рефлексії. Особливий емоційний відгук отримали вправи «Спогади», «Розірване серце», «Валіза емоцій», «Емоції в склянці».

По завершенню заняття відбулася рефлексія учасників, обговорення та обмін думками щодо особливостей використання даних методик у форматі дистанційного навчання, а також можливостей онлайн-оцінювання досягнень учнів.

Учасники отримали домашнє завдання на вибір: скласти конспект фрагменту уроку з використанням методу «Фішбоун» або створити власний онлайн-тест на платформі «На урок».

СЛОВО ПРО КОЛЕГУСЛОВО ПРО КОЛЕГУ

СЛОВО ПРО КОЛЕГУ ОНЗ Щасливський НВК продовжує рубрику «Слово про колегу», в рамках якої ми знайомимо вас із дописами вчителів про своїх співробітників освітянської ниви. ...

Життя закладу

Міжнародна акція “Всесвітній день прибирання”Міжнародна акція “Всесвітній день прибирання”

Міжнародна акція “Всесвітній день прибирання” 18-го вересня учні ОНЗ Щасливський НВК охоче, з почуттям особливої відповідальності долучилися до Міжнародної акції “Всесвітній день прибирання” – wored ...

Життя закладу