“Ламаючи стереотипи”: фестиваль соціальних проєктів

“Ламаючи стереотипи”: фестиваль соціальних проєктів

ОНЗ Щасливський НВК радий повідомити про старт весняного фестивалю учнівських соціальних проєктів “Ламаючи стереотипи”, який буде проведено спільно із Пристоличною сільською радою. Даний захід – чудова можливість для наших вихованців висловити свої думки щодо тих суспільних проблем, які хвилюють їх та громаду села в цілому (цифрова залежність, екологія, успішність в навчанні тощо).

Пропонуємо учням створити відеоролики, соціальну рекламу, міні-вистави або спробувати себе в жанрі stand-up show, виступивши перед аудиторією.

Переможців визначать учні, вчителі школи та батьки через соціальну мережу Facebook у спільноті Щасливського НВК. Призери фестивалю отримають приємні подарунки (путівки на літній відпочинок у Карпати) та будуть відзначені грамотами.

«ПІЛОТНА» РОБОТА ВІД УЧЕНИЦІ 8 КЛАСУ ДЗЮБИ ВЕРОНІКИ

Проєкт Вероніки буде присвячений гострій проблемі суспільства – цифровій залежності. Пропонуємо вам ознайомитись із промо-матеріалом – дописом на дану тему, який дозволить побачити проблему очима підлітка.

Чи знали ви, що 80% відсотків дітей провіряють свій телефон кожні 5 хв, а 1,5 млд. людей, які мають телефони, не приділяють належної уваги навіть гігієні. Неймовірно!

Усім привіт, мене звати Вероніка і я хочу вам розповісти про те, наскільки ваш телефон впливає на ваше життя.

Просто пригадайте, скільки разів на день, ви заходите в соц мережі: Інстаграм, Вайбер, Твіттер, Фейсбук та ін. Ви витрачаєте безліч часу на те, щоб написати комент, подивитися якийсь смішний мемас або ж просто прогорнути стрічку новин Інстаграму.

Я думаю, що усі знають, наскільки це шкодить здоров’ю, як психічному, так і фізичному, проте є ще одна річ, яку люди не сильно хочуть помічати – це залежність. Коли начебто тобі не потрібний телефон, але ти перевіряєш його без усякої причини. З цим пов’язана навіть поява нової психічної хвороби, як номофобія – страх або занепокоєння людини через відсутність телефону.

І все це, здавалось би, через таку потрібну річ у житті сучасної людини, яка допомагає у багатьох сферах її життя.

А скільки ще цікавих, корисних та приємних речей у нашому житті можна зробити, не переглядаючи непотрібний відеоролик, не гортаючи бездумно стрічку Фейсбук або не фотографуючи свій сніданок? Хотілось би, щоб ми частіше згадували просту істину – реальне життя є набагато цікавішим та багатограннішим, якщо дивитися на нього не через екран телефону.

Перше вересняПерше вересня

Перше вересня Перше вересня – завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, оновленими кабінетами і, звичайно, першим ...

Новини

День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. 9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) ...

Новини

Нові комплекти «Я – дослідник» для першокласників ОНЗ «Щасливський НВК»: інвестиція у майбутнєНові комплекти «Я – дослідник» для першокласників ОНЗ «Щасливський НВК»: інвестиція у майбутнє

Нові комплекти «Я – дослідник» для першокласників ОНЗ «Щасливський НВК»: інвестиція у майбутнє Першокласники ОНЗ «Щасливський НВК» отримали нові комплекти «Я – дослідник 2.0» для ...

Новини