Зі святом Великодня!

Зі святом Великодня!

Дорогі учні, колеги, батьки!

Наближається Великдень – одне з найулюбленіших свят українців. Для кожного з нас Великдень – це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска. Це особливе свято, коли слідують традиціям і вірять у диво. Це світле й радісне свято Воскресіння Сина Божого – Ісуса Христа. Це свято завжди надихає і дає надію на щасливе майбутнє. Зазвичай після святкової літургії у храмі за столом збирається вся родина, аби відзначити Світле Хрестове Воскресіння.

Але Великдень 2020 року є особливим. Через карантин ми повинні знаходитися вдома, не маємо змоги навідати близьких або запросити до себе на гостину.

На жаль, ми змушені на деякий час бути роз’єднаними. Однак родина, підтримка, віра, любов до близьких – це те, чого ніхто й ніщо не може позбавити.

З нагоди свята Пасхи вітаю всіх Вас і бажаю щастя, успіхів, миру і злагоди, сил та оптимізму, святкового настрою та благополуччя. А найголовніше – бажаю всім міцного здоров’я.

Дотримуйтеся правил карантину, залишайтеся вдома навіть у Великдень. Пам’ятайте, життя – найцінніша річ.

Зі святом Великодня! Нехай Вас боронить Бог і допомагає долати будь-які труднощі та негаразди!

ДО УВАГИ УЧНІВ ОНЗ ЩАСЛИВСЬКИЙ НВК ТА ЇХНІХ БАТЬКІВ!ДО УВАГИ УЧНІВ ОНЗ ЩАСЛИВСЬКИЙ НВК ТА ЇХНІХ БАТЬКІВ!

ДО УВАГИ УЧНІВ ОНЗ ЩАСЛИВСЬКИЙ НВК ТА ЇХНІХ БАТЬКІВ! З 25 січня втрачають силу додаткові обмеження, встановлені постановою Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 року ...

Батькам Колонка директора

Ю. Йовбак: «Співпраця та взаєморозуміння між дітьми, батьками та школою – надійне підґрунтя для успішного навчання та виховання дитини»Ю. Йовбак: «Співпраця та взаєморозуміння між дітьми, батьками та школою – надійне підґрунтя для успішного навчання та виховання дитини»

Ю. Йовбак: «Співпраця та взаєморозуміння між дітьми, батьками та школою – надійне підґрунтя для успішного навчання та виховання дитини» У четвер, 10 грудня представники батьківських ...

Колонка директора