ЗНО 2020

ЗНО 2020

Шановні одинадцятикласникита батьки випускників!

Розумію, що до ваших турбот про результати майбутнього ЗНО додалися ще й хвилювання щодо невизначеності.

Хочу запевнити, що ЗНО обов’язково відбудеться! Питання тільки в тому – коли ж саме?

На офіційних сайтах Міністерства освіти ще немає конкретної інформації. Та це й зрозуміло, враховуючи ті події, які відбуваються.

Можливо, ЗНО стартує орієнтовно в останній тиждень червня, а значить закінчиться орієнтовно в середині липня. Тоді вступна кампанія розпочнеться на початку серпня.

А, можливо, ЗНО розпочнеться лише в середині серпня і закінчиться десь в середині вересня. У такому разі вступна кампанія завершиться до середини жовтня, а навчання перших курсів розпочнеться на початку листопада.

У будь-якому випадку всі будуть в однакових умовах, і все врешті-решт закінчиться добре. Я в це вірю!

Тож скористайтеся тією можливістю, що ви зараз вдома. Ніщо вас не відволікає від підготовки в першу чергу до тих трьох чи чотирьох предметів, з якими ви вже давно визначилися і обрали для проходження ЗНО під час реєстрації. Тренуйтеся! Проходьте тести онлайн на освітніх платформах, адже їх величезна кількість!

А ще спілкуйтеся зі своїми вчителями, які створили групи по підготовці до ЗНО з усіх предметів: Тетяна Григорівна Тюлюкіна, Лідія Василівна Йовбак та Світлана Василівна Мороз – із української мови, Ніна Борисівна Гарнага та Тетяна Юріївна Радченко – з англійської мови, Тетяна Василівна Гучок, Юлія Юріївна Блажко та Ольга Віталіївна Ходаківська – з математики, Надія Володимирівна Торбін – з фізики, Олена Миколаївна Харченко – з географії, Людмила Василівна Дуденко та Любов Миколаївна Бокова – з біології, Людмила Анатоліївна Глатка-Соловей, Оксана Володимирівна Костюк та Володимир Анатолійович Мартинчук – з історії. Не лінуйтеся виконувати ті завдання, які вам надсилають учителі, щоб потім не довелося себе дорікати у змарнованому часі.

Сподіваюся, що всі виявлять старанність та відповідальність, наполегливість і цілеспрямованість і зможуть продовжити навчання в омріяному ВУЗі.

Успіхів вам!

Юрій Йовбак: «Згадаємо вчителя – наставника, друга, порадника»Юрій Йовбак: «Згадаємо вчителя – наставника, друга, порадника»

Юрій Йовбак: «Згадаємо вчителя – наставника, друга, порадника» Напередодні найбільш хвилюючого осіннього свята – Дня вчителя – хочемо розпочати віртуальну естафету: пригадаймо наших перших вчителів, ...

Колонка директора

Ю. Йовбак: Старт нового 2020/2021 н.р. в оновленому форматіЮ. Йовбак: Старт нового 2020/2021 н.р. в оновленому форматі

25 серпня на засіданні педагогічної ради Щасливського НВК було погоджено програму організації освітнього процесу в закладі в умовах встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів. ...

Колонка директора

8 Березня8 Березня

8 Березня Березень… Початок весни. Місяць доброго сонця, пора, яка щедро дарує нам одне з найкращих свят – 8 Березня! Це свято половини людства! Якої ...

Колонка директора