УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ СВІТЛИЦІ ІМ. В.О. СУХОМЛИНСЬКОГО В ЩАСЛИВСЬКОМУ НВК

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ СВІТЛИЦІ ІМ. В.О. СУХОМЛИНСЬКОГО В ЩАСЛИВСЬКОМУ НВК

Коли шелестить багряно-золотаве листя і виблискує в повітрі прозора павутина бабиного літа, ми віддаємо шану відомому педагогу, вченому, письменнику Василю Олександровичу Сухомлинському, який залишив нам, сучасним педагогам величезну спадщину, яка по праву вважається «Золотим фондом педагогіки». І сьогодні вона залишається чистим джерелом мудрості, творчості, до якого вчителі постійно звертаються.

До 102-річчя з дня народження великого педагога було збудовано світлицю ім. В.О. Сухомлинського для проведення занять та заходів на свіжому повітрі. Вона гармонійно вписалася в зелений ландшафт пришкільної території. А сьогодні, 28 вересня, в день народження відомого вчителя гостинно запросила присутніх поринути у цікавий світ пізнання, набратися живильної сили, позитивної енергетики.

Поважними гостями нашого свята були перший заступник голови Бориспільської РДА Дяченко Руслан Олексійович, заступник голови Бориспільської районної ради Недогибченко Іван Володимирович. Гості привітали школу з нагоди свята відкриття світлиці, подякували педагогам за їхню сумлінну та натхненну працю, а також привітали педколектив із прийдешнім святом Дня учителя.

Запрошені на урочисте відкриття світлиці були педагоги, які працювали в нашій школі з початку її існування. Нагрудним знаком Бориспільської райдержадміністрації та Бориспільської районної ради «За заслуги перед громадою» та грошовим сертифікатом було нагороджено Богдан Нінель Іванівну, Йовбак Лідію Василівну, Ільницьку Олену Петрівну, Білик Софію Петрівну, Сойму Ганну Михайлівну, Скаржинець Тетяну Федосіївну та Іванюту Віру Степанівну. Когорті молодих учителів, які зовсім нещодавно приєдналися до нашого колективу, вручили грошовий сертифікат та вітальні листівки.

Створення світлиці ім. В.О. Сухомлинського було в планах школи та Управління гуманітарного розвитку в особі Каськіва Миколи Ігоровича ще два роки тому, коли її побудову хотілося приурочити до 100-ліття видатного педагога. Але на той час велася активна робота зі створення Центру інклюзії в с. Проліски, що і стало причиною переносу строків будівництва. Цього року створити таке незвичайне навчальне приміщення на пришкільній території все ж таки вдалося. На даний момент воно є особливо актуальним в умовах пандемії коронавірсуної інфекції, коли уроки радять проводити на свіжому повітрі.

У перспективах нашого опорного навчального закладу – створення такої ж світлиці і в нашій Пролісківській філії.За словами начальника Управління гуманітарного розвитку Бориспільської РДА Каськіва Миколи Ігоровича, естафета побудови таких навчальних павільйонів повинна бути передана іншим школам, зокрема навчальним закладам у селищах Велика Олександрівка, Дударків. Віримо, що такі світлиці для навчання на свіжому повітрі, про важливість якого так багато говорив В.О. Сухомлинський, – достойна альтернатива класній кімнаті та затишне місце для отримання знань дітьми.

Останній дзвоник!Останній дзвоник!

Останній дзвоник! У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Останній дзвоник! Скільки в ...

Новини