Дистанційне навчання без потрясінь: працюємо на платформі Google Клас

Дистанційне навчання без потрясінь: працюємо на платформі Google Клас

Більшість вчителів знає, що таке Google Клас. Нагадуємо, що у нас розгорнута і функціонує повноцінна система Google Suite для освіти, в якій доступні усі її можливості. В тому числі корпоративна (шкільна) пошта, яка дозволяє розмежувати пошту приватну і робочу.

Щоб полегшити роботу на платформі Google Classroom, пропонуємо декілька корисних порад щодо початку роботи на ній та подальшого простого використання в навчанні:

• Всі учні вже мають такий корпоративний обліковий запис, який має вигляд свояадреса@83nvk.com.ua, тому варто активно почати використовувати Google Клас.

• У Google Класі учні отримують завдання (з терміном виконання), ставлять запитання, отримують на них відповіді, отримують оцінки і, за бажанням, доопрацьовують роботи і покращують свої оцінки.

• Всі вчителі отримали свій обліковий запис та можуть вільно використовувати широкі можливості Google Класу та решти служб Google у дистанційному навчанні.

• Корпоративні Google Диски, Google Документи, Google Диски налаштовані так, що доступні лише в корпоративних межах, що забезпечує додаткову безпеку у використанні для навчання.

• Є і мобільні додатки Google Клас. Тому можна працювати і з телефонів.

• Доступна для всіх вчителів організація відеоконференцій Google Meet з кількістю учасників до 300 в кожній конференції, з необмеженим часом для кожної конференції, з можливістю запису відео організатором та подальшим збереженням на Google Диск.

Урок-телеміст із учнями Королівства НідерландівУрок-телеміст із учнями Королівства Нідерландів

Урок-телеміст із учнями Королівства Нідерландів Спілкування з однолітками з Нідерландів у День вишиванки особливо цікаве! Учні ОНЗ Щасливський НВК переконалися, що англійська – це універсальна ...

Новини