День вишиванки – свято краси та національної пам’яті

День вишиванки – свято краси та національної пам’яті

Серед низки травневих свят по-особливому колоритним та важливим є День вишиванки. Із року в рік він традиційно об’єднує українців у багатьох країнах світу та стає нагадуванням про національну ідентичність нашого народу.

Вишиванка – це національний символ, оберіг, який у своїх орнаментах кодує століття історії народу, його споконвічні вірування та магію любові до Всесвіту. Це – неповторний елемент одягу, який своїм корінням сягає глибокої давнини. І ми, як нащадки славних пращурів, маємо пам’ятати про це сьогодні.

Напередодні цього особливого свята ОНЗ Щасливський НВК радий оголосити про проведення загальношкільної акції-челенджу під назвою «Одягни вишиванку, друже!» у день Свята вишиванки – 20 травня.

Окрім цього, ми передаємо естафету цієї акції Великоолександрівській та Дударківській загальноосвітнім школам!Друзі, одягнімо вишиванки, ще раз нагадуючи собі та нашим дітям споконвічну істину: ми – нащадки слов’янської нації, культура якої має відроджуватися, шануватися та вивчатися. Тож, одягніть святкову вишиванку на навчання, роботу, на прогулянку… і нехай світ замайорить кольорами у День вишиванки!

До уваги батьків майбутніх першокласників!До уваги батьків майбутніх першокласників!

До уваги батьків майбутніх першокласників! У середу, 2 червня, о 18:00 у Щасливському НВК відбудуться збори батьків майбутніх першокласників. Прохання у ході зборів цілковито дотримуватись ...

Новини

День українського козацтва та День захисника УкраїниДень українського козацтва та День захисника України

13 жовтня – Свято Покрови Божої Матері, День українського козацтва та День захисника України 13 жовтня – в переддень Свята Покрови Божої Матері, Дня українського ...

Новини

Футбольна команда ОНЗ Щасливський НВК посіла ІІІ місце на Всеукраїнських змаганнях!Футбольна команда ОНЗ Щасливський НВК посіла ІІІ місце на Всеукраїнських змаганнях!

Футбольна команда ОНЗ Щасливський НВК посіла ІІІ місце на Всеукраїнських змаганнях! Вітаємо команду ОНЗ Щасливський НВК U-15 із зайнятим третім місцем у фінальних змаганнях ІІІ ...

Новини