День вишиванки – свято краси та національної пам’яті

День вишиванки – свято краси та національної пам’яті

Серед низки травневих свят по-особливому колоритним та важливим є День вишиванки. Із року в рік він традиційно об’єднує українців у багатьох країнах світу та стає нагадуванням про національну ідентичність нашого народу.

Вишиванка – це національний символ, оберіг, який у своїх орнаментах кодує століття історії народу, його споконвічні вірування та магію любові до Всесвіту. Це – неповторний елемент одягу, який своїм корінням сягає глибокої давнини. І ми, як нащадки славних пращурів, маємо пам’ятати про це сьогодні.

Напередодні цього особливого свята ОНЗ Щасливський НВК радий оголосити про проведення загальношкільної акції-челенджу під назвою «Одягни вишиванку, друже!» у день Свята вишиванки – 20 травня.

Окрім цього, ми передаємо естафету цієї акції Великоолександрівській та Дударківській загальноосвітнім школам!Друзі, одягнімо вишиванки, ще раз нагадуючи собі та нашим дітям споконвічну істину: ми – нащадки слов’янської нації, культура якої має відроджуватися, шануватися та вивчатися. Тож, одягніть святкову вишиванку на навчання, роботу, на прогулянку… і нехай світ замайорить кольорами у День вишиванки!

Вітаємо колектив ОНЗ Щасливський НВКВітаємо колектив ОНЗ Щасливський НВК

Вітаємо колектив ОНЗ Щасливський НВК з отриманням високої нагороди – Золота медаль Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu» 2021. Щасливські педагоги вибороли Золоту ...

Життя закладу Новини